• This topic has 871 odpovedí, 66 hlasov, and was last updated 16.03.2018/17:26 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 841 až 855 (z celkového počtu 872 )
  • Autor
    Príspevky
  • #17739
      @bigjoe

      crusher dík, už som v obraze:unsure:

      #17740
        @m-kruty

        Billy len medzi nami ,ale nehovor to nikomu tie údaje boli zámerom. Pre vzduchovku som použil metrický a malokalibrovku anglický údaj. Poprosím ťa v budúcnosti si odpusti ironické narážky na moju osobu.

        #17742
          @billy-igl

          To si tak makky ze neznesies kritiku? Az taka strasna zase nebola. A preco si to pouzil zamerne? Preco ak je to to iste ? Vysvetli mi to prosim , potom som ta asi nepochopil. PS: nepovedz to nikomu , ale urazit som ta nechcel. Nehnevaj sa.

          #19465
            @cracker0

            [b]Chalani prosím Helpnite mi.
            Už som poslal asi 5 mailov do shopov so vzduchovkami o prosbu. Či by nemali na predaj zvlášť pažbu Na Hatsana85 . Teda ako som sa dočítal mohol by to byť od 55 – 100 hociaky a mala by pasovať . . .

            Dočítal som sa tu že nejaka drevena bola kedysi za cca 20e

            Avšak zo žiadneho shopu mi neodpísali.
            Nemá niekto nejake lepšie skusenosti odkial kupiť ?
            Alebo nemá priamo niekto tu od vás zohnať ?
            Som už zufalý . 🙁 Bral by som hlavne tu drevenu nech sa už nemusím báť tých zlomenín .

            Dík[/b]

            #19466
              @stastaan

              Spýtam sa ti na ňu.

              #19467
                @cracker0

                Dííík moc budem fakt ráád . . .
                Daj potom prosím vedieť . . .

                #19468
                  @stastaan

                  Na HATSAN 80 by bola, ale vraj je tam problém novších tipov a bol tam rozdiel vo vzdialenosti otvorov pre skrutky, zmeraj vzdialenosť medzi zadnou a prednými skrutkami.
                  Pažbu majú ju na sklade.

                  #19469
                    @cracker0

                    Snažil som sa čo najpresnejšie a výchadza mi to na 33 cm . . . možno tak 32,8 nemám problem trošku upraviť otvor . . .
                    A nevieš mi povedať aspon približnu cenu ?
                    Len sa bojím toho plastu asi som to na začiatku prehánal s mazaním struny a piestu a neskutočne to kope .

                    #19470
                      @stastaan

                      môžeš mi poslať foto železa tej vzduchovky aby som to pre istotu ešte porovnal na ralbovsky.s@zoznam.sk

                      #19471
                        @cracker0

                        OK poslal som . . a tu cenu si zisťoval ? 😀

                        #19822
                          @jsedivy1978

                          Ahojte, viete mi niekto poradit, chcel by som Hatsana, paci sa mi Hatsan 1000S a lebo Hatsan 125, potreboval by som ho na potkany, priblizne na 25-30 m. Je medzi nimi nejaky velky rozdiel? Samozrejme kaliber 5,5 .Dakujem

                          #19823
                            @cracker0

                            Rozdiel ? :blink: cca 62e
                            Rozdiel ? B) H 125 je ťažšia asi o 700gramov . . .
                            Výkovono vychádzaju rovnako . . . .

                            Parametre 1000S == == Parametre 125

                            Mám hatsana 85 a potkany sa nesťažovali len trochen pišťali :whistle:
                            Bral by som tu 1000s určite bude stačiť + nejaké luxusne diabolky 👿

                            #19875
                              @ponky

                              Nazdar stal som sa majitelom Hatsan 125 4,5 no nic presnejsie som v ruke nemal na 50 m nieje problem trafit skatulku od zapaliek ale predchadza tomu neustale doladovanie optiky .v com je chyba? V hatsane mam klasicku pruzinu broky jsb exact jeden den presna na druhy den sa netrafim na 20m tam kam potrebujem doladim a zase presna ci blba optika alebo neviem ….optika nikko striling 6×40 silver crown skuste mi poradit v com moze byt problem

                              #19876
                                @cece

                                no nazdar, skontroluj montáž puškohľadu.

                                #19877
                                  @ponky

                                  Montaz je dotiahnuta na doraz

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 841 až 855 (z celkového počtu 872 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.