• This topic has 27 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 12.08.2009/22:47 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11053

    kolegovia ostrostrelci, predstavujem vám môj nový riad, ktorý zabral čestné miesto po starej dobrej CZ 200-večke.
    tomcat???;)

    #11054

    .

    #11055
      @snake

      Ty máš vlastný šuplík na vzduchovky? :huh:

      #11056

      ano, v celom byte mám robený nábytok na mieru a v tejto komode som vyhradil jeden šufel na zbrane. je to taký mini trezor na kľúčik. výhoda je v tom, ze sa mi to neváľa kade tade po rohoch a keď je to zavreté, tak to nenarušuje vzhľad interiéru.

      #11057
        @tomcat

        moc nezmurkaj, ja som sice este nic nefotil, ale pockaj az pride optika, tajne dufam ze zajtra, nechce sa mi cakat do pondelka na nu 😀

        #11059
          @snake

          ja by som tak krasneho HW 100 S dal do presklenej skrinky nak taka krasa bije kazdemu do oci 🙂

          #11157
            @arasid

            Zdar ferin, kde si kupoval? Aky ma vykon cca a kolko mozes dat ran na jednu kartusu? V akom kalibri si si ju zobral? Uvazujem velmi tuho bud nad FX airguns alebo prave nad tymto kuskom co mas ty pripadne AA S410 alebo S510.
            Ake su skusenosti s touto flintou?
            Dakujem.

            #11169

            ahoj,

            -kupoval som ho cez Merkuriu-trpezlivosť ruže prináša 😉
            -vykon som este nemeral (chystám sa na to :woohoo: ), ale 7,5J to nemá 😛
            -cca 8 zásobníkov po 14 rán ( po zmeraní to mozno nebude platiť )
            – je to stará dobrá 4 a polka B)
            – rozhodni sa správne
            – amerika, holé baby :woohoo:

            čavééés

            #11175
              @caco

              To Arasid: Som si istý že máš prelúskané toto fórum a tak isto gunshop fórum, takže všetky odpovede na tvoje otázky už vlastne poznáš 😉 .

              #11178
                @arasid

                No odpovede tak trosku poznam ale nakolko som desne nerozhodny ked mam dat vacsiu ciastku € tak niektore veci rad citam aj sto krat. Nechcem urobit chybu. Doteraz som staval na vykone, bavi ma palit na vacsiu vzdialenost bez preklikavania 🙂
                Caco pochval sa co si planujes kupit aby som mal nad cim uvazovat … 🙂 ale ne lebo si nic nekupim este pol roka.

                Jedine co ma stve ze v merkurii ju budu mat az zaciatkom juna, nemozem si ju osahat. V stredu som tam mal namierene a oni ju proste nemaju :S
                Caco ty tu svoju este mas? Co robis v stredu? 🙂

                #11200
                  @caco

                  To Arašid: Čo robím v stredu? Prečo? Rád by si si ošahal môj kvér :blink: ? Chlapi kua bacha na Burské oriešky :laugh:
                  To bola sranda :laugh: , posielam ti SS.

                  #11427

                  prvé testy konzistencie, grafy po “zábehu”……..už čoskoro 😉
                  tomcat ??:P

                  #11433
                    @tomcat

                    ja tiez testujem, v nedelu som sa nedostal na ryby tak som aspom zasadol do kresla so zelezom na kolenach a chronom na konci hlavne, zatial som na 77 vystrele a este neni koniec, este 125bar v kartusi je, bohuzial zima a tma ma vyhnali domov, takze dokoncenie bude asi zas koncom tyzdna. Zatial graf vyzera docela slubne z tych cisel co som nahadzal do kompu, alebo mi statistika a prezentacia vysledkov ide tak dobre ako nasim politikom, ze aj negativny vysledok premenim vlastne v pozitivum, inymi slovami “dajte mi cisla a povedzte aky vysledok z nich chcete”… 😀
                    na to ze este neni ani po zabehu, tu krabicku diaboliek co som nacal na zraze som este stale nedostrielal (a to som si z toho na zraze strelil prvy krat), som docela spokojny, pockam este az bude po dalsej krabicke, rozoberiem to a potom sa uvidi kde treba vycistit a namazat niecim lepsim ako vazelinou, ktora vo velkom mnostve pozobi ako lepidlo…
                    zatial sa mi potvrdilo ze najvecsi problem v presnosti je medzi zemou a pazbou, a samozrejme v diabolkach s defomovanou suknickou (da sa povedat ze v krabicke ich bolo asi 10% objemu co nie je zas tak vela), ktore mi je luto vyhodit (stary skrblik) a tak aj tie nastrely vyzeraju, 12 vystrelov ide takmer 1 dierou (kruznica max 1 cm) a vzdy 1-2 uletene, vzdialenost zatial 20m. Ale aspom viem preco som neskoncil na HFT v prvej petke ale az v druhej :D. Teste sa na dalsie kolo jak vam to vsetkym natrem, pojdete s placom a cmulanim palca v ustach domov 😀
                    Optika po prvotnom sklamani ma docela prijemne prekvapuje, na to v akej tme som strielal docela fajn svetelnost, obraz ostry po celej sirke aj v okrajoch. Drzi nastrel aj pri zmene zvecsenia, testoval som min, stred a max … ostatne zvecsenia sa mi nechcelo. Este ma caka box test. Jedine co ma nesupokojilo je tak sa mi zda jemnucky zavoj mlieka alebo hmly pri max zvecseni (ale to som ocakaval vzhladom ze o aky segment optiky za nizku cenu s hrdym velkym napisom made in China sa jedna, aj ked “oficialny vyrobca” hrdo klame ze made in UK 😀 ), ale zas to nedokazem potvrdit na 100%, lebo som s tym strielal uz ked bolo docela sero (cca 8hod vecer, a kto vie ake bolo v nedelu pocasie tu v okoli TT, tak vie, ze bolo pod mrakom skoro cele poobedie a vecer…) Ale o tom podrobnejsie aj s fotkami vo vlakne o optikach, sem to nepatri.

                    #11700

                    stará vražda prezentuje “esku” : http://www.youtube.com/watch?v=HNm4L_-VIPE

                    #11701
                      @risopepi

                      Bez pochýb, že je to pekná hračička, ale sledujete, aký prstoklad má tá “mačička” ? :ohmy:

                    Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
                    • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.