• This topic has 27 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 12.08.2009/22:47 by .
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11703
      @tomcat

      ale flasu ma ako ja 😀

      inak aj tie dalsie videa od nej su docela zaujimave

      #11768
        @arasid

        Tak flinta je u p. Sabika z Merkurie. Dufam ze si uz konecne zastrielam 🙂 Mal by som to mat hotove do pondelka, dufam ze to stihaju.
        Snad to nedohuka a bude to ok.

        #11776

        [file name=HW100S_meranie.doc size=181248]https://www.horar.sk/media/kunena/attachments/legacy/files/HW100S_meranie.doc[/file]

        #11779
          @risopepi

          Tak to si hádam aj sám bol prekvapený ? Veď to je ako by si ušil čiaru so Singerkou ! :-))

          #11784

          ano, ta konzistencia +-2,1 m/s je uspokojujúca. na to, že zbraň nebola vyčistená a premazaná je to dobré. rozoberať a premazávať ju budem už len na zimu-na tú moju intenzitu strielania to bude stačiť, nech si ešte pekne “sadne”.

          teraz som si všimol, že mi do grafu zobralo len cca 60 výstrelov, vložím ešte graf o plnom počte výstrelov ( neviem prečo tu nechce zobrať *.xls )

          #11785

          pokúšam sa to tu vložiť už asi 20 krát a nejde to, vkladám *.doc a vypisuje že to nevloží-to je zááááhada :angry:

          #11786

          vdaka kolegovi tomcatovi mám o dva zásobníky a jeden single shot viac. pri jednom naplnení kartuše vystrielam 112 konzistentných výstrelov, t.j. 8 zásobníkov. to znamená, ze pri jednom naplnení páskujem len 2 krát a uz len strielam :kiss: . týmto spôsobom je celkom jednoduché doslova vyhasiť za pár minút krabičku diaboliek !!hm…dávam si na to pozor 😉 . pre inšpiráciu vkladám pár foto :

          #11787

          #11788

          #11789

          #11809
            @tomcat

            ahoj, ja som konzistenciu meral asi po 200 vystreloch, ale velmi sa podoba tvojej (+- 2m/s) az na ten vykon, mam ho priskrteny viac…
            konzistentnych cca 121 vystrelov, potom to kazdym vystrelom klesa o 2m/s dole, spotreba na kazdy vystrel je asi 1,5 baru.
            Momentalne mam vystrielanych len cca 800 vystrelov, takze po dokonceni druhej krabicky sa zas pozriem na konzistenciu…
            Odkedy mam singleshot tak strielam len s nim, predsa len si to vychutnam viac, diabolky aj vzduch dlhsie vydrzia, ale na presnosti sa to moc neodzrkadlilo.
            Spravil som aj mensie testy ake diabolku mu chutia. Nastrely mam odlozene, len odfotit a dat ich sem ale na to som moc lenivy. Strielane na 15 a 20m. Absolutne najhorsie Dopadli Levicke Sportky, potom ma velmi prekvapili presnostou Gamo Pro Magnum, ktore sa vyrovnali Presovskym diabolkam, ktore splnili presne to co som od nich ocakaval aj kvalitou, kde kazda piata diabolka je flyer… ale to tom inokedy a v inom vlakne…
            Mam aj testovaciu sadu od JSB ale este som nenasiel odvahu ju skusit… a neni ani cas na to strielanie tolko ako som myslel ze bude.

            #12022
            igi
              @igi79

              konecne som zas “in” (dokoncil som dizertacku) a pozeram ze ste fseci skoncili tak ako ja este minuly rok pri HW100… Pri CZ200 z ktorej si obcas nostalgicky zastrielam (daroval som ju frajerke), je to celkom iny “level”. Ja najviac ocenujem spolahlivost a konzistenciu. Najprv ma trocha prekvapila hmotnost oproti CZ200, takze najprv som mal pocit ze sa musim ucit strielat nanovo.

              2Ferin: to cosi na konci hlavne tvojej HW100 je co presne? Da sa to odmontovat? Mas na konci hlavne 1/2″ zavit? Ja mam HWecko z UK (BAR) mam tam “akusticky kompenzator” 😉 ale na oficialnej strelnici ho samozrejme nedavam, ale bez toho vyzera HW dost “neesteticky” – vid obrazok….

              #12037

              to igi79: nazdar stratený, o čiernych čudách-judách sa pobavíme trebárs na stretku 😉

            Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.