Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Krátke zbrane Čo si mám kúpiť K100 alebo Glock17 ?

  • This topic has 11 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 01.04.2016/21:44 by .
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1381
    web
      @web-2-2-2

      Čo si mám kúpiť K100 alebo Glock17 ?

      #1430
        @demo

        Bez rozmyslania Glock! podla toho aku mas velku dlan tak 17 alebo 19..ale 19 je idealna na nosenie, 17 je trocha velka. a samozrejme ked mas tuke..:)

        #1431
        web
          @web-2-2-2

          Ten Glock 17 aj 19 som drzal v ruke, ale nesedeli mi. Gloky vyzeraju ako plastove hracky. Neviem, kamarát má K100 a ta mi sedi v ruke ako uliata. Cital som niekde na nete, ze K100 su este stale problemove. Naopak kamarat tvrdi, ze je velni spokojny. Co mam kupit ?

          #1434
            @demo

            A hlavne neporovnavaj hrusky s jablkami..

            #1436
              @demo

              Nemam nic proti K100, ale Glock pouzivaju armady a policia na celom svete nie preto ze ich to tak napadlo.. Glock je zbran s velkym Z. nechcem sa hadat ale to je fakt.

              #1624
                @lovecc

                co tu vychvalijete k100? je to nedorobok. s glockom to nemozes vobec porovnavat. skus z dvoch k100 zlozit jednu tak, aby si pomiesal navzajom suciastky. nemas sancu, kuracina kazdu musi pilnikom dorabat. :laugh:

                #1802
                  @saris

                  No skusil som to……….predstav si, že z dvoch K100 stále poskladáš funkčné 2 K100 aj ked pomiešaš súčiastky. Asi si K100 videl len na nete. Ja som s ňou veľmi spokojný.
                  K100 používajú niektoré bezpečnostné zložky v Kanada, Maďarsku….. tam vyhrala pred Glockom.
                  Glock je tiež šikovná…….ale prečo uprednostiť zahraničnú keď možem mať našu a v rovnakej kvalite???
                  S pánom Kuracinom som sa niekoľko krát stretol……moju K100 som si u neho nechal trocha poprerábať……nie preto, že bola zlá….. ale som chcel trocha zaexperimentovať:P

                  #1805
                    @lovecc

                    saris napísal:

                    No skusil som to……….predstav si, že z dvoch K100 stále poskladáš funkčné 2 K100 aj ked pomiešaš súčiastky. Asi si K100 videl len na nete. Ja som s ňou veľmi spokojný.
                    K100 používajú niektoré bezpečnostné zložky v Kanada, Maďarsku….. tam vyhrala pred Glockom.
                    Glock je tiež šikovná…….ale prečo uprednostiť zahraničnú keď možem mať našu a v rovnakej kvalite???
                    S pánom Kuracinom som sa niekoľko krát stretol……moju K100 som si u neho nechal trocha poprerábať……nie preto, že bola zlá….. ale som chcel trocha zaexperimentovať:P

                    No vidis, aj ja som to skusil a neslo to.
                    Zaver vobec nepasoval na ram druheho kusu. Bola to secia “C”.
                    Glock je sikovna? je spickova, kde sa hrabe k100 :laugh:

                    #1806
                      @saris

                      J mám tiež radu C a v pohode.
                      Kam sa hrabe K100???? Presne tam kde Glock.
                      Glock má veľkú reklamu vo filmoch…….každý zahraničný brak o policajtoch a zločincoch…..samy Glock.

                      Ale neodsudzujem ho…………..len vravím, že keby mala K100 takú reklamu ako Glock…… pozeralo by sa na ňu ináč.

                      #2404
                        @damian

                        K100 je skvekvela zbran nakolko som mal tu cest a strielal som z dvoch modifikacii kazda sedela prefekne v ruke a bola to lahodna strelba. Nakolko tato zbran je pouzivana sportovcami tak sa treba pozret aj na ich uspechy, kedze su strelci v prvej 10 na svete tak je to spicka na trhu.

                        #20078
                          @semo

                          To co napisal lovecc sedi na chlp presne a to viem o com hovorim kazdy kus je tam ,,,custom,,, aj s tym pilnikom mal cistu pravdu

                          #20079
                          i.k
                            @arow

                            Glock škaredá zbraň ani zadarmo KUP TO čO TI SEDI V RUKE

                          Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
                          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.