• This topic has 6 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 01.11.2012/19:43 by .
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #3955
      @michal69

      Chcem si kúpiť pozorovací infrák. Na internete som objavil za relatívne dobrú cenu DIPOL D125. Nepoznáte tento model niekto? Chcel by som vedieť či je to použiteľný infrák, alebo je to za tú cenu brak. Nechcem nič drahé.

      #3981
        @mafiano33

        Mišo držal som ho v ruke. Má ho kamoš. Dá sa namontovať cez adaptér na ľubovoľný puškohľad. Mne sa nepáčil obraz, bol dosť rastrovaný. Kúpil ho na inzerát za 9000 a za tú cenu čo by si chcel?

        #3989
          @kopyto36

          Michal69 tiež som ho len držal v rukách a poviem ti že mňa oslovila jeho veľkosť. Je to maličké a šikovné a hlavne lacné nočné videnie. Videl som ho na SK predávať za približne 12 tisíc.

          #3992
            @lovecc

            Doporučujem nekupovať, nič cez to skoro nevidieť, obraz je neostrý, je to len hračka a vyhodené peniaze. Môj známy sa toho chce zbaviť, ak má niekto záujem, môžem zistiť cenu za ktorú to predá.

            #11076
            i.k
              @arow

              #18610
                @lubos2

                Zdravím všetkých. Nemá s týmto nočákom niekto ďalšie skúsenosti???

                #18630
                  @mifo

                  Toto NV používam 2 roky.Nie je to žiadna sláva,ale za tie peniaze nezoženieš nič lepšie..Je to len 1. gen. takže potrebujem väčšinou prísvit a to je nevýhoda,lebo ten prísvit (810 NM) vidno volným okom.Niekedy zver len otočí ku mne hlavy,inokedy odskočí a už je preč.Ale furt je to lepšie ako ďalekohľad,alebo lampáš.Veľakrát mi to pomohlo.No ak sa raz pozrieš cez 2. alebo 3. gen. budeš z toho smutný.(ako ja) Ale nie každý na to má. Toť moje skúsenosti.

                Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.