Gravírovanie – Roman Michalovič

Kto z nás by nechcel mať krásnu zbraň ? Každý z nás má však iný vkus a inú predstavu, ako by mala jeho zbraň vyzerať. Ak o možnosti  skrášlenia svojej zbrane uvažujete, pozrite si prezentáciu prác p. Michaloviča z Levíc. Má naozaj peknú prácu…
 
 
Roman Michalovič o sebe:
 
Vyštudoval som na strednej umelecko-priemyselnej škole odbor “rytec drahých kovov” v roku 1987. Pred cca 15 rokmi ma zaujali práce rytcov poľovných zbraní. Od vtedy som začal s týmto krásnym remeslom aj ja, nakoľko skúsenosti s rýtkom som už mal. Pri gravírovaní pracujem s rôznym materiálom a rozličnou technikou.  Snažím sa preniesť šperkársku rytinu na poľovnícke zbrane, zdobím prakticky všetky časti zbraní  (oceľové púzdra, podpažbie, pätky, uzávery, lúčiky, kľuky )  či už pušiek, alebo pištolí.  Pozlacujem kohútiky, vkladám Au (zlato) a Ag (striebro) do dreva a kovu. Zbraň tak získava nielen na vzhľade, ale tiež sa pre jeho majiteľa stáva jedinečnou. Gravírujem aj šperky, vyrábam tiež poľovnícke šperky, medailóny a výrobky z parožia. Moje práce si môžete prezrieť na stránke “www.gravirovanie-roman.sk” v časti “FOTOGALÉRIA”. V prípade záujmu o skrášlenie Vašej zbrane, prípadne inej požiadavky spojenej s gravírovaním, rád Vám pomôžem. 
 
 
DSC01712xDSC017133xDSC017134xDSC01719x
 
 
 
Zlatníctvo Roman Michalovič
Zd. Nejedlého č. 6, 934 01 Levice
Telefón: 0903 245116
E-mail: r.michalovic@centrum.sk
WEB:  www.gravirovanie-roman.sk
 
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Jager68
Jager68
13 years ago

Gravir.
Je viac ako poešiteľné,že sa na našom malom Slovensku objavujú šikovní majstri.

Mafián2
Mafián2
13 years ago

nádhera

beta
beta
9 years ago

poľovnícke šperky
Môžem potvrdiť,že sa jedná naozaj o šikovného majstra.robil mi pre manželku naušnice a prívesok z grandli.Šikovné ruky a 100% spokojnosť.