Gravírovanie – Roman Michalovič

Kto z nás by nechcel mať krásnu zbraň ? Každý z nás má však iný vkus a inú predstavu, ako by mala jeho zbraň vyzerať. Ak o možnosti  skrášlenia svojej zbrane uvažujete, pozrite si prezentáciu prác p. Michaloviča z Levíc. Má naozaj peknú prácu…
 
 
Roman Michalovič o sebe:
 
Vyštudoval som na strednej umelecko-priemyselnej škole odbor „rytec drahých kovov“ v roku 1987. Pred cca 15 rokmi ma zaujali práce rytcov poľovných zbraní. Od vtedy som začal s týmto krásnym remeslom aj ja, nakoľko skúsenosti s rýtkom som už mal. Pri gravírovaní pracujem s rôznym materiálom a rozličnou technikou.  Snažím sa preniesť šperkársku rytinu na poľovnícke zbrane, zdobím prakticky všetky časti zbraní  (oceľové púzdra, podpažbie, pätky, uzávery, lúčiky, kľuky )  či už pušiek, alebo pištolí.  Pozlacujem kohútiky, vkladám Au (zlato) a Ag (striebro) do dreva a kovu. Zbraň tak získava nielen na vzhľade, ale tiež sa pre jeho majiteľa stáva jedinečnou. Gravírujem aj šperky, vyrábam tiež poľovnícke šperky, medailóny a výrobky z parožia. Moje práce si môžete prezrieť na stránke „www.gravirovanie-roman.sk“ v časti „FOTOGALÉRIA“. V prípade záujmu o skrášlenie Vašej zbrane, prípadne inej požiadavky spojenej s gravírovaním, rád Vám pomôžem. 
 
 
DSC01712xDSC017133xDSC017134xDSC01719x
 
 
 
Zlatníctvo Roman Michalovič
Zd. Nejedlého č. 6, 934 01 Levice
Telefón: 0903 245116
E-mail: r.michalovic@centrum.sk
WEB:  www.gravirovanie-roman.sk
 

3 Comments

  1. Gravir.
    Je viac ako poešiteľné,že sa na našom malom Slovensku objavujú šikovní majstri.

  2. poľovnícke šperky
    Môžem potvrdiť,že sa jedná naozaj o šikovného majstra.robil mi pre manželku naušnice a prívesok z grandli.Šikovné ruky a 100% spokojnosť.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.