• This topic has 46 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 02.09.2015/22:36 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9270
      @gabko24

      ahojte, som tu na tomto fore novy. Listujem, googlujem, nasiel som toto forum.
      Chcem si kupit CO2 pistol. mate niekto skusenosti s walther CP99 v CO2 prevedeni? Plynovu P99 som mal, bola fakt super.
      resp aku si kupit?

      paci sa mi najma system s blow back, ale walther CP99compact s tymto systemom je len na 4,5bb broky.. a to sa mi moc nepozdava,. iked je jasne, ze s pistolou sa na viac ako 15-20m na presnost strielat nebude..

      este jedna otazka.

      4,5 diabolky? alebo
      4,46 BB ocelove broky?

      #9284
        @z3l3nac

        Gabko kedze si novy tak ti poviem po 1.,mal si to zaradit do nejakej temy(napr vzduchovky) alebo spravit temu presne s nazvom. Ja mam Gamo PT 80 a znamy ma Walther berreta.System a naplnenie je urcite lepsi u berrety(teda walther)Urcite radsej Diabolo,lebo mozes odskusat viacej tvarov a druhov.Nebudes tu len “slintat” o diabolkach kt. skusame.Pistol je max do 20m (kvoli presnosti a rozstelu)Casom mozno budes chciet strielat dalej a takisto prejdes na vzduchovku.Tak si rozmysli na co to chces aby si dobre investoval peniaze;)

        #9290
          @fogas11

          radsej diabolo ako broky gulicku ti 3m pred nosom odveje a broky su o nieco menej presnejsie ako diabolo teda naj. pomer rychlost/presnost/dostupnost su diabolo

          #9299
            @gabko24

            okej.. a stretli ste sa s co2 pistolou, ktora by bola na diabolo, ale zaroven aj s blow back zaverom? lebo walther ppk a P99compact su blowback, ale len na BB-cka.

            #9300
              @majki

              Si rozhodnuti ze to chces na bombicki???Klesne teplota vonku a uz si nezastrielas.A je to aj nakladnejsie ako pruzinova pistol a slabsie.Jedina vyhoda je vzasobnku u CO2.

              #9302
                @gabko24

                ano, som rozhodnuty, ze chcem min 8ranovu. ide mi skor o cvicenie taktickej strelby a tam s jednoranovkou moc nenacvicim.

                #9303
                  @mk13

                  Iba na BB-cka urcite nekupuj, tie hlavne nemaju povacsine ani vyvrt a je to iba prepravnik BB-ciek, presnost na 10m z rozptylom 10-15cm. Samozrejme pokial nebude fukat:) Ten Walther je vynikajuca pistolka, mal som CP88 a dalo sa tym strielat do 10m dost presne. Bratranec s nou strielal vrchnaky z pet flias na 10m. Su povacsine 8 ranove. Kup od umarexu Walther, alebo Bereta je jedno co a urcite budes spokojny. Len aby to papkalo diabolo.;) Na takticke cvicenie sa da, funguje to aj ako jednocinna aj ako dvojcinna spust. Ta CP88 je celokovova kopia Walthra 9mm a dost sa mu podoba aj vahou.
                  Este ma napadlo aj Gamo ma cosi take….len neviem ci na diabolo.

                  Ale chcelo by to tu hadam aj zamknut, alebo presunut, je tu uz hodne podobnych tem.

                  #9304
                    @gabko24

                    poprosim moderatora, nech toto tu presunie teda do spravnej sekcie, ja sa ospravedlnujem, ze som to nedal na spravne miesto.

                    ale tato tema je pre mna teraz velmi aktualna a chcem ju vyriest cca do 2tyzdnov…

                    takze jednoznacne na diabolo… skoda, ze nemaju blow back, predsa je tam aj aky taky realistickejsi spetny raz…

                    #9327
                      @gabko24

                      vcera som tak pozeral Berettu Px4 storm… ma blowback, je aj na bb, aj na diabolky… cena celkom priazniva..

                      potom dnes rano objavujem test, testovali ju v madarsku, ze total onicom umela hracka. po 30-40 vystreloch blowback uz vobec ani len nefunguje. uzaver po poslednom vystrele neostava vzadu.. proste som sa sklamal… tazke zatial najreal Walther CP99 Compact.. no ten je len na bb.. 🙁

                      #9329
                        @arasid

                        Ja sa len pripomeniem ze momentalne predavam Berettu 92FS PPC. Info najdes tu:
                        https://www.horar.sk/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=8&adid=1143&Itemid=39

                        Je to velmi pekna, dobre spracovana a hlavne celokovova pistol ( jedine krytky na rukoveti su umele ). Presnost tiez ujde. Keby daco kontak tam na mna je.

                        #9332
                          @mk13
                          #9334
                            @gabko24

                            oki, pokukam onej co to, pozistujem… aky je dovod tvojho predaja?

                            k tej desert-ke este by som rad vedel, ci po vystrielani zasobnika ostane zaver vzadu… no myslim, ze nie, kedze je tam revolverovy zasobnik… 🙁

                            #9336
                              @mk13

                              Neviem co je to zac, videl som to asi pred rokom aj to iba za sklom. Vem iba ze to je Umarex.;)
                              Ze chces za kazdu cenu ten blowback… dalsia vec navyse co sa moze pokazit. Kup si Walther p22 kal..22LR a mas to istejsie.

                              #9337
                                @arasid

                                Potrebujem penezi. Musim co to poriesit okolo auta takze sa s nou musim rozlucit. Ked ta zaujme pis, volaj – urcite sa dohodneme.

                                #9338
                                  @gabko24

                                  mk13 napísal:

                                  Neviem co je to zac, videl som to asi pred rokom aj to iba za sklom. Vem iba ze to je Umarex.;)
                                  Ze chces za kazdu cenu ten blowback… dalsia vec navyse co sa moze pokazit. Kup si Walther p22 kal..22LR a mas to istejsie.

                                  ale ja niesom drzitelom zbrojneho preukazu. 🙁

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 47 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.