• This topic has 46 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 02.09.2015/22:36 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10786
      @lisiak

      Ta Hammerli aj asi vo sbojej cenovej ponuke naozaj asi najlepšia volba…A ma pevnu hlaven.Predsa len sa mi najviac pozdava ta Diana Panther 31 Profesional.Aj ked ta ustova rychlost 4.5mm-300,5.5-210 bude asi utopia.Zase je lahučka a dobre ovladatelna.Jej minus je zase zlamovacia hlaven:huh: Tak teraz “Babo rad”!!:(

      #10787
        @arasid

        No ten vyber Diana Panter 31 P. je super. Odporucal som to bratrancovi ale on nakoniec vzal tu Hammerli 900 – kvalita opracovania a presnost dielov je ale inde ako u Diany. Neviem ci si videl ale momentalne ponukam na predaj svoju Dianu 52 s pevnou hlavnou a v plnom vykone. Pridavam k tomu aj tlmic – kompenzator ci ako to nazvat, velmi pomaha v presnosti. Ak na to das puskohlad trafis co len chces do 50-60 m bez akehokolvek prenastavovania.
        Je sice pravda ze medzi tvojim vyberom a tym co ja ponukam je rozdiel v cene cca 175 € ( predajca Dynax tu 31 ponuka za cca 315,- €, ja tu svoju za 490,-€ )ale na druhej strane mas tam pevnu hlaven, plno kvalitnych diaboliek, plny vykon a aj demontovatelny kompenzator. Ak ta to zaujme vieme nieco ujednat 😉

        #10789
          @lisiak

          Je to na uvaženie.Trochu ma odravdyuej ale vaha zbrane.Možem sa ta ešte opytat či sedela deklarovana rychlost zo skutočnostov,a či si kupoval zbran na zbrojak?Dik..

          #10790
            @arasid

            No ta vaha je vcelku slusna ale da sa na to zvyknut, aspon lepsie drzi v ruke. No rychlost strely som zial nemal moznost zmerat ale ked som porovnaval rychlost dopadu strely na ciel a aj prieraznost tak mi je jasne ze jej energia je cca na 26J ako udava vyrobca. ( porovnavane s Hammerli kde vyrobca uvadza cca 270 m/s. )A zbrojak …..
            Neplanoval som s tym chodit na strelnicu B)

            #12802
              @pulie

              CO2 je blbosť, presne tak klesne teplota a mozes ist akurat domov si zastrielat doteplučka,mam stim skusenosti, crossman toje taka blbost ze az no.:S

              #12834
                @z3l3nac

                Ze Elektricka vzduchovka B) Nie nesibe mi (ako zvycajne)Najpr si to precitajte
                http://www.pazba.cz/zbozi/3795/Pruzinove-elektricka-vzduchovka-BROWNING-Air-star.htm

                Este som stale maly pan 😉 Nemozem si pomoct a hned pozeram na Cenu a porovnavam s AA a dianou ci HW. A niekde v duchu sa pytam, ako moze stat el. vzduchovka “len” 11 500 Cz.

                #19521
                  @marian000

                  podľa mňa stačí slavia 634

                  #19522
                    @marian000

                    chcel by som sa opytať či si mam kupyť vzduchovku slaviu 634
                    chcem ju hlavne na strelbu do terča a na drozdy čo mi žeru čerešne ale aj na relax :whistle:

                    #19523
                      @marian000

                      je na bazoši taka jedna čo sa mi pači piše ž je v dobrom stave a že ma 6 mesiacov za 120 ečiek fotky tam su stiahnuté
                      pozri:
                      -predam 6 mesacnu SLAVIU 634,presna taka ako je na fotkach,aj farba dreva je ta ista,je v stave novej zbrane,treba ju vidiet,dam k nej krabicku diaboliek,u mna je nevyuzita,cena 120 eur

                      #19524
                        @marian000

                        Dobri deň neviem akúsi kúpiť vzduchovku chcel bi som slaviu 634 je jedna na
                        Bazoši ale nevium či sa mi oplati. 😉

                        #19526
                          @luken

                          Zdravim, nechcel som zakladat novu temu, tak pisem sem.
                          Planujem vratit sa do svojho detstva, kedy som u dedka strielaval so starou Slaviou. Tak sa momentalne rozhodujem medzi 631 a 634. Ide mi o strelbu na terc vo vzdialenosti cca 20-30 metrov. Hlavne by som chcel vzdichovku, ktora bdue spolahliva a nebudem na nej musiet kazdu chvilu neico opravovat, samozrejme tam nepocitam cistenie a servis s tym problem nemam 🙂 Taktiez k tomu zvazujem tento puskohlad http://www.zbrane-vzduchovky.cz/puskohledy/puskohledy-raven/puskohled-raven-6×40-aoe-mildot/#image-lightbox-8

                          Cenovo mi to vychadza cca tak, ze za 631 s puskohladom dam zhruba tolko co za 634ku tak by ma zaujimalo ci sa mi oplati do toho investovat tie peniaze navyse, okrem toho sa mi 631 paci viac aj designovo 🙂

                          #19529
                            @marian000

                            s puškohladom nemam skusenosť ale tu slaviu by som bral aj ja si idem kupiť slaviu 634 ale bez puškohladu netreba mi ho na20-30 m to stači aj bez neho 😉

                            #19553
                              @milenka

                              a to fakt třeba mít tak silný kompresor. to bude asi masný …

                              #19696
                                @dlabik414

                                ja mám na predaj PT-85 Blowback na 4,5 diabolky
                                je Co2 a je celkom presná za 40 euro plus 500 diaboliek

                                #19934
                                  @lovec77

                                  Ahojte. Prosím poradil by mi niekto ohľadne vzduchoviek Gamo s technológiou IGT. Chcel by som si takú kúpiť. Sú dobré ? Nekazia sa? Čo o nich viete ? Za info vopred ďakujem.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 47 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.