• This topic has 46 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 02.09.2015/22:36 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 47 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9339
      @gabko24

      akurat sme si boli s brachom zastrielat.. ma Beretta Elite II na co2.. tiez len BB broky, ale na 10m je to celkom presne.. rozptyl cca 6-8cm a to niesme ziadny ze strelci. no je vidiet na tej pistoli, ze je to “hracka”… 🙁

      #9340
        @mk13

        Myslel som, ze mas, ked to chces na nacvik taktickej strelby. 🙂 Kup tu Beretu, alebo Walthra urobis lepsie.

        #10767
          @lisiak

          Zdravim váas pani!Chcel by som vas poprosit o radu.Uvažujem totiž nad kupov vyduchovky.Myslel som si že po prečitani tochto fora mi bude presne jasne čo chcem,ale som s toho večšimagor ako pred tym! :laugh: :laugh:V totmto fore asi na 100% percent plati porekadlo”100 ludi 100 chuti!!!Moja predstava je zhruba takato: Cenovy limit približne 10 000sk.Najlepšie by bolo keby už bola so slušnou optikpou.Nakolko mam 10 ručnčho syna,tak by nemala byt moc tažka.Pevna hlaven je vitana!Kaliber asi radšej 4.5,ale nad tym ešte dost polemizujem…Mam zbrojny preukaz na polovne učely,ale neuvažujem to vzužit.Nakolko som sa dopočul že je problem s so skušobnami zbraní.Chcel by som ju využit hlavne na trening strelby na dlhšiu vzdialenost.Celkom sa mi zdala HW 97.tak neviem.som vdačny za každu radu….Prajem vela uspechov….Majte sa….:)

          #10770
            @cervikpo

            Tak práve HW 97 splňa len jednu z tvojich podmienok (pevná hlaveň) S lepšou optikou o dosť viac ako 10 000 a je to ťažké 4kg hebedo.
            Bavíme sa len o pružinovkách?

            #10771
              @lisiak

              Nemusela by to byt prave pružinovka.Chcem sa ešte opytat či sa da PCP plnit aj kompresom.Ma s tym niekto skusenosti?

              #10772
                @raduzs

                neviem, ci sa da plnit kompresorom. v kazdom pripade by sa mala vetrovka plnit cistym filtrovanym vzduchom, idealne z potapacskych flias. je to trochu otrava, ale zato strielas dlho.

                10.000 ako rozpocet na vzduchovku na kvalitne strielanie na dialku s dobrym puskohladom, to je asi trochu malo. jedine ze by si kupil nejaku pouzivanu. ta suma ti vyjde tak na pusku.

                ako ti radili predo mnou, do tejto hladiny sa zmesti bez puskohladu nejake HW pripadne nieco z nizsieho radu DIANA. alebo AA prosport ci AA TX200. k tomu ale dobru optiku, a nemyslim, ze 4×32 bude stacit. nad 30 m uz treba vyssie zvacsenie. napr. nejaky nikko, ci MTC alebo nieco podobne. treba ratat tak 150 euro navyse. ale uz by si si kvalitne zastrielal.

                PCP by ta vyslo este viac, lebo vstupna investicia je vysoka. hlavne ide o tie potapacske flase, hadicu na quick fill (ak je) atd.

                ak nechces smejd a slavia 634 sa ti mali, tak navys rozpocet o 100-200 euro alebo kup nieco pouzivane.

                #10773
                  @lisiak

                  Po pripade by som puškohlad mal.mam použivanu meoptu,ktora by mohla byt vhodna.Inak dakujem za typ.Tie Diany som už skumal.Pačia sa mi.Tie ostatne zbrane preskumam.Po pripade by som nejake dve stovky doložil.

                  #10774
                    @zaho

                    Lisiak toto by ta nezaujmalo? A zmestis sa aj do limitu:http://www.gunshop.cz/forum/viewtopic.php?t=1666 Nieje moc tazka a ma aj dva osemranove zasobniky.

                    #10775
                      @yublyuri

                      Byt tebou,tak uvazujem nad Dianou,alebo Weihrauchom ak si mas vybrat tak len z tychto znaciek,ale bez optiky a ta vaha nieje az taka dolezita.Kvalita je prvorada,uvidis neobanujes.

                      #10776
                        @zaho

                        Lisiak napísal:

                        Nemusela by to byt prave pružinovka.Chcem sa ešte opytat či sa da PCP plnit aj kompresom.Ma s tym niekto skusenosti?

                        Kompresorom sa da plnit ale nie takym obycajnym pretoze sa bezne tlakuju na nejakych 200bar a nato potrebujes vysokotlakovy kompresor a to nieje lacna zalezitost a ani bezna vec.

                        Ako si pisal ,,sto ludi sto chuti” v tychto odpovediach je to vidiet. Zalezi len na tebe co si vyberies.Zvycajne si kazdy vybere podla seba a mozu mu ludia radit to, alebo to.Myslim vsak ze stou Dianou nic nepokazis a budes spokojny.

                        #10777
                          @lisiak

                          zaho napísal:
                          [quote]Lisiak toto by ta nezaujmalo? A zmestis sa aj do limitu:http://www.gunshop.cz/forum/viewtopic.php?t=1666 Tak ta zbran je pekna.aj na fore ma pomerne priaznivu recenziu.Akurat ma trošku odradza to plnenie a tym padom odkazanie na kupovanie naplni.apropo…Co e to Kyvety?:( Prepačte mi to.Nemam s tym skusenosti..V každom pripade dakujem za typ…

                          #10781
                            @zaho

                            Kyveta je 200gramova bombicka na CO2.Tuto bombicku naplnis z velkej flase na CO2 a naskrutkujes do prepustacieho ventylu na puške.Ta velka flasa moze byt aj z hasicaku!Ci ze nebudu to az take velke naklady na prerabku a vsetko co ktomu este potrebujes je:
                            2x bombička 200g (šedá) CO2
                            1x plniaci ventil pre plnenie 200g (šedých) CO2 bombičiek z hasičáku
                            1x prepúšťací ventil (ktorý sa montuje namiesto pôvodného prepichovača) na plnenie tlakového zásobníka (na 2x 12g bombičky) CO2 pušky UMAREX 850 AIRMAGNUM

                            A toto vsetko ti predaju v :http://www.drulov.org/
                            napises im co chces a na aku zbran.
                            Co viem tak plnenie toho hasicaku asi 10 litroveho vyde na nejakych 250sk cize 8,30 eur a vydrži ti dost dlho az moc.

                            #10782
                              @lisiak

                              Dakujem za vyčerpavajucu odpoved.Je to lakave.Prepsa sa ešte poobzeram po nejakych pakovych typoch.Pripadne zlamovačkach.Ale tie ma zas tak moc nelakaju…

                              #10783
                                @lisiak

                                zatial mi asi najviac padla do oka Diana a konkretne model Panther 31 Profesional.Tak ak ma niekto nahodou skusenosti s uvedenou zbranou,tak by tu mohol hodit recenziu.Vdaka.Držte sa:)

                                #10785
                                  @thomas32

                                  no tak Diany su spicky ale su dost drahe a na strelbu na presnu strelbu na 30-40 metrov by malo stacit aj toto:http://www.merkuria.net/index.php?main_page=product_info&cPath=45_28&products_id=122 ..:1- Pevna hlaven
                                  2-sila je velmi dobra
                                  3-optika v cene
                                  no ale zas je to 4 kg ale ludia ktori ju maju (na fore je par takych si nestazuju …..

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 47 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.