• This topic has 24 odpovedí, 4 hlasy, and was last updated 15.10.2008/22:00 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4941
      @mesarc

      ..vedel by mi niekto poradit kde sa da zohnat bipod (nozicky) na tuto vzduchovku? dik :S

      #4950
        @thomas32

        akoze dvojnozka???

        #4951
          @mesarc

          jj dvojnozka…

          #4953
            @fogas11

            nasiel som nieco nieje to ale priamo na hatsan a je to dost drahe

            #4957
              @mesarc

              tak mi sem hod odkaz pls… prachy nie su problem … ja som nasiel jedine toto.. .ale je to na paintbalovu no ten uchyt by bol asi akurat http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=5563&hd_rep=1#HDDotaz

              #4960
                @tomcat

                nieco podobneho, ale z umelej hmoty sa dodavalo priamo k hatsanovi 100, pripajal sa to na natahovaciu paku a princip uchopenia bol totozny (cize ako klieste) ako tu hore spominane, ale stalo to okolo 100 korun ak si dobre pametam, v nejakom airsoft obchode na nete som to videl, skusim pohladat

                #4961
                  @mesarc

                  hod mi sem pls link .. nech sa na to pozrem.. mozno to bude pasovat

                  #4962
                    @tomcat

                    nedari sa mi najst ten obchod, ale nasiel som aspom obrazok ako to vyzera, a opravujem cenu, stalo to okolo 300 korun

                    #4965
                      @fogas11

                      tu to mas ale je to fakt dost drahe ale skus si podla nazvu este nieco najst ale tieto dvojnozky z plastu su caj to si radsej sprav
                      http://www.detektory-ke.sk/index.php?cPath=165&osCsid=22tit6u8ttn89r0hh79j8ooo01

                      #4966
                        @tomcat

                        tak som to nakoniec nasiel
                        http://www.catus.sk/airsoft/index.php?modul=tovar&id=402&PHPSESSID=3lhij2tavg2kj7qfieu9bbaii1
                        ako som pocas hladania zistil, uz som tu tento bipod spominal vo vlakne o vzduchovkach ked sa to tam riesilo

                        #4974
                          @mesarc

                          jasne bro dik … no ak to je umela hmota .. neviem ako dlho to vydrzi zase… =(

                          #4976
                            @tomcat

                            to ze je to umela hmota by som sa nebal (tie cca 3,5kg to musi udrzat), tu je iny problem, je to urcene na pripojenie na spodnu napinaciu paku pripadne na hlaven. A prave v pripojeni na hlaven vidim problem – totiz aj nepatrne zatazenie hlavne (a je jedno ktorym smerom) a hlavne pri lamackach ti zmeni bod zasahu. Cize inak ti to bude strielat ked budes strielat z ruky a inak z bipodu… a ked si este zoberies ze staci sa inak opriet o vzduchovku (inak tu hlaven zatazis) a uz to lieta inam…
                            preto v pripade zlamovaciek odporucam bipod na principe nizkeho stativu, kde miesto pripajania fotaku si pripevnis akesi lozko na ktore si vzdy pri strelbe opries pazbu vzduchovky … urcite neopierat v ziadnom pripade za hlaven

                            prezrite si vlakno o vzduchovkach, mam pocit ze tam sa to uz riesilo

                            #4977
                              @mesarc

                              …mozno som v tomto laik…ale asi som nepochopil ako by to zatazenie hlavne malo zmenit bod zasahu.. pride mi to nejake nelogicke… =(

                              #4978
                                @tomcat

                                OK, skusim to vysvetlit aj ked som v tom neni moc dobry
                                takze hlaven aj ked je z ocele a teoreticky by mala byt pevna, ma istu pruznost, a ked na nu posobis silou, o daco ju opres, tak ta sila posobi na hlaven a ta sa napne… pruzi… ta sila moze byt aj nepatrna ale posobi, no a pokial posobis roznou silou, jej pruzenie je vzdy ine, cize aj jej “ohnutie”, a na lamacej vzduchovke je to este ocividnejsie ako na vzduchovke s pevnou hlavnou. Preto sa “profesionalne” bipody nemontuju na hlaven ale vzdy len na pazbu, prave aby neovplivnili hlaven…

                                skus si to sam vyskusat, skus strielat s podopretou pazbou a potom s podopretou hlavnou… garantujem ze bod zasahu nebude totozny, ale pri podopretej hlavni bude posunuty nahor.

                                #4980
                                  @mesarc

                                  jasne chapem … avsak ide mi hlavne o strelbu nad 50 m … ci to ma aj na to vplyv?

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.