Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu CZ 200S, funkcny dostrel

  • This topic has 10 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 21.01.2009/18:45 by .
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #6584
      @z3l3nac

      http://www.czub.cz/index.php?p=32&idp=4&ids=13&lang=cz
      Ahojte zaujimalo by ma aky dostrel maju CZ 200S,cize na kolko m rozbiju flasu.Ci uz kal 4,5mm alebo 5,5mm.Aby som vedel ci sa to oplati kupit,alebo mam kupit malorazkuB)

      #6589
        @tomcat

        kup malorazku, vidno ze tebe ide o destruktivny ucinok a nie o to na co vzduchovky sluzia.. alebo este lepsie, kup si radsej rovno gulovnicu 😀

        #6599
          @z3l3nac

          Tomcat nepochopil si ma.Nebavi ma strielat na 30m alebo na 60m s tym ze tam diabolka ledva doleti.Diabolky rychlo stracaju rychlost a tym aj presnost.Preto ma zaujima ako je na tom PCP

          #6600
            @onarb

            Ak povazujes za dostatocne funkcny dostrel zostrelenie vrany na 70m do hrude, tak to ti mozem potvrdit. Videl som na vlastne oci. Kaliber 4,5mm.
            Otazka ohladne rozbitia flase je podobna ako meranie vykonu zbrane strielanim do dosky. Myslel si flasu od sampusu alebo nieco maksie? :blush: Nie je flasa ako flasa a taktiez nie je zasah ako zasah.

            #6602
              @majki

              Ak ratas spovolenym limitom 15J.Tak suhlasim s Onrabom.Zalezi ti na vzdialenosti,strelive,a potom tiez dolezite kde ju zasiahnes.No a samozrejme aki druh fláse chces rozbijat.

              #6622
                @z3l3nac

                Tensiu flasu od lacnyh vin:laugh: .Proste chcem aby to rozbila a niwe aby to zacinkala.Ja pouzivam strelivo Gamo TS 10 a JSB heavy

                #7350
                  @dodino147

                  ako sa prosim vas natlakuvavaju 🙂 cz 200s, napr, zaujima ma to

                  #7358
                    @majki

                    dodino147 napísal:

                    ako sa prosim vas natlakuvavaju 🙂 cz 200s, napr, zaujima ma to

                    Ako len chces :laugh:
                    Teraz vazne.Mozes Pumpou,Kompresorom,Zflase

                    #7449
                      @dodino147

                      mzyslis pumpou ktorou sa naduva olast na bicykli? alebo inou. Mne sa ta vzduchovka strasne paci(200s), uz som na nu zacal setrit, mam uz 9 eura, takze este take 4 roky a mozem si ju kupit 🙂 🙂 , kolko vlastne stoji,
                      10 000 sk ??

                      #7452
                        @tomcat

                        na vzduchovky su specialne vysokotlake pumpy… je ich niekolko druhov a ceny tych najjednoduchsich zacinaju na cca 130E

                        pumpou na bicykel nemas sancu…

                        #7482
                          @dodino147

                          jaaj, fuha to je ina liga toto…. ok potom … viem co som vediet chcel , diky paropci;)

                        Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
                        • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.