• This topic has 26 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 15.12.2008/15:43 by .
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #5596
      @majki

      Ja som na ten odkaz ani neklikal kedze som tam vydel com.:blush: .Myslel som ze to bude v englis jazyku.Ale nepresvedcilo ma to.Zeiss to nejdem ani rozoberat tie ceny.Buschnell su dobre ale len asi ta Elite rada a tam stoji 6-24*40cez 13000 hore.A nejde mi do hlavy,preco je ta delta 6-24 lacnejsia o par zlotych ako ta 4-16.Mal bi tu niekdo dake vysvetlenie preco puskohlad svyssimi parametrami je lacnejsi?

      #5597
        @tomcat

        no dovodov moze byt niekolko, napriklad kvalita obrazu… neviem ci su rozmery obhoch puskohladov rovnake, ak ano, tak si predstav tie cocky aku musia mat upravu, parametre aby sa to do toho voslo, fyziku neokasles a vzdy sa musi nejaky kompromis objavit…

        cocky s mensim zvecsenim budu mat obraz zvycajne kvalitnejsi, cistejsi, zakryvenie cociek nemusi byt az take brutalne, takze moj odhad je ze to bude prave kvoli kvalite obrazu (skreslenie, cistota obrazu,…) chcelo by to pozriet cez obe optiky aby sa to dalo zistit

        #5607
          @majki

          No asi tam daky hacik bude.On bol drahsi ako ta 4-16 len je teraz zlacneni(zebi akcia).Mozno sa im predaval viacej a o dost ten 4-16 tak spravily akciu na tento.A mozno je to tak ako vravis ty.Ta 4-16 ma 460g. a 356mm.A ta 6-24 ma 502g co je asi logicke,ze bude tazsia ak bi tam ovsem neboli cocky zplastu a 354mm.Neviete daky odkaz kde bi som sa docital viac o tejto delte 6-24×42?A este jedna otazka na skusenejsich.98% priepustnost svetla je dostacujuca?Vopred dakujem za odpovede.

          #5631
            @caco

            Na mojom Brococku mám 6-24×50 AOE (bez názvu) mám dojem že ten istý predáva Luboš (www.sniper-sr.eu) za tuším necelých 5000 Sk. Nie som žiadny odborník ale som spokojný. A pri strielaní na vzdialenosti od 30 do povedzme 80-100m by som pod 24 nešiel. Ak budem niekedy meniť optiku tak kúpim 10-50×60 B).

            #5638
              @majki

              caco:10-50×60:blink: Ty chces potom vyuzit ten puskohlad aj na nocne pozorovanie 😆

              #5640
                @caco

                Úplne seriózne uvažujem o profesionálnej dráhe odstrelovača múch (konkrétne ich zadkov) na vzdialenosť 50m a viacej:woohoo: :side: :silly:
                Sakra mal by som prestať fetovať:laugh: :laugh: :laugh:

                #5657
                  @majki

                  caco::) :laugh: :woohoo: a prosim nefetuj:lol:

                  No dosla mi rychla posta,ze sa ceny na deltu budu menit klepsiemu vprospech zakazika.Budem potom informovat ked ma nato upozorni.

                  #5659
                    @tomcat

                    fetovat nemusis… ono to je realne, chalani na zraze s optikami (skoda ze neviem zvecsenie ale myslim ze to nebolo viac ako 24) davali na 50m kockovy cukor a ten nie je o moc vecsi ako masarka 😀

                    #5671
                      @caco

                      :laugh: Ha ha ha ale kocka cukru je oveľa väčšia ako zadok mäsiarky:laugh:

                      #5682

                      Majki. Z USA sa oplati kupovat drahsie veci pretoze Ta tam vyjdu asi o polovicu menej ako je to u nas. Z toho odkazu co som Ti poslal, myslim ze uz neplatis nic lebo cena je spolu s postovnym az priamo k Tebe domov.Ale to treba preverit, neber ze je to 100%. Ja som mal o neho len ponuku zatial som nekupoval nic, viem o nom z webfora, tam su tiez dobre popisane veci ohladom optiky. http://www.webforum.sk
                      Z reklamaciou to neviem ako je, ja som si uz jeden kuker objednal z ebay.com a prisiel bez problemov, len vo vnutri optiky som nasiel malu spinku asi sa tam odlupila farba z tubusu ked sa upevnovalo sklo na vystupnej pupile ale na funkcnost to nema vpyv tak som reklamaciu neriesil, mam ho na .22LR. Dalo by sa to poslat nazad ale to uz zbytocne predrazis, je v tom iste riziko ze to nemozes drzat v ruke a si to dobre pozriet. Vyhoda je ta ze je to ovela lacnejsie, treba len verit predajcovi a spoliehat sa na kvalitu danej znacky.
                      Ta delta je asi Made in Japan, niekde som to videl napisane.Skus sa dohodnut s predajcom v Polsku ci Ti to neposle na Slovensko, ale ked to pojde postou tak zaplatis este k tomu DPH, clo uz nie. Jedine ze si chces urobit vylet do Polska ako si pisal.

                      #5688
                        @majki

                        RadoK:Zo zahranicia som este nic neobjednaval a ani nemam predstavu ako bi som to spachal kedze sam pracujem vzahranici a nemam tu adresu trvaleho pobitu ale na slovensku.Ani ucet a niesom ani vlastnikom ziadnej kreditkarti.Stym to moze bit dobri napad skusit zavolat do polska ci bi to neposlaly balikom.Samozrejme ze sa mi nechce robit vylet do polska aj kebi to nebol problem co sa tyka km.Ak bi sa to dalo poslat postou to bi bolo super.Aj ked davam tomu malu sancu.Na Gunshope to chlapi rozoberali,ze poliaci neposielaju do zahranicia aspon vzduchovky urcite nie.Optiku neviem.Poznam tu jednu polku tak ju poprosim a skusime tam zavolat.

                        Ano ta delta je made in japan.Je to konstrukcne,presne rovnake ako Weaver a aj technologia vyrobi.Vychadza to zrovnakej fabriky len to asi nema taku vystupnu kontrolu.A potom ti nato nacapia nalepku bud Weaver alebo Delta.Chlapi na gunshope to porovnavaly a je to vraj uplne rovnake.Samozrejme vcene nie lebo tam mas nacapene Weaver a tam si priplatis za znacku o 5-6tisic viac.Takze budes mat deltu(tak to tam chlapi rozpisovaly.to nieje zmojich skusenosti abi som tu niekoho nezavadzal)snapisom Weaver.

                        #6187
                          @majki

                          Tak moja znama polka tu uz nepracuje:( .A kedze ta DELTA vynde pri sucasnom kurze cca7600sk vpolsku bez postovneho a na slovensku cez 10 000sk:( ,tak som sa rozhodol pre NIKKO STIRLING PLATINIUM NIGHTEATER 8-32x60AG IR.A ten ma vynde aj spostovnym zanglicka pri sucasnom kurze cca6900sk.:woohoo: Na PCP bi to malo vydrzat vpohode tak dam potom info.

                        Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
                        • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.