• This topic has 21 odpovedí, 8 hlasov, and was last updated 27.08.2008/22:32 by .
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4279
      @belson

      To bude dobré ak sa ti ho podarí “zamontovať” do verejnej debaty. Mám tiež naňho nejakú tú otázku…

      #4280
        @jaro1

        Dobrý neskorý večer, p. Tomáš Krivjanský, skoro mi oči vypadli, keď Vás tu vidím. Dovoľte mi, aby som Vás srdečne a úprimne privítal zo cťou, ktorú k Vám jednoducho úprimne dlhé roky prechovávam, o čom Vy už samozrejme iste dobre viete.

        #4281
          @jaro1

          Napriek „drobnostiam“ sa pozerám a budem pozerať na p. Krivjanského s úctou tak, ako doteraz. Chyby robíme každý a ja nehodnotím človeka podľa napísania dvoch – troch viet, ale komplexne, čo v živote urobil, čo dokázal, aký je. U mňa je jednoducho žijúcou legendou a preto ma tak trochu mrzí aj to, že som uviedol jeho stanovisko, tak ako sa vyjadril. Pán Krivjanský, včera som obdržal tú správu zo SB Vlašim, v ktorej sa mimo iného píše, že 308 W a 7,62×51 mm NATO majú skutočne tabuľkove rovnaké rozmery. Srdečne Vás pozdravujú a spomínajú na Vás p. Ing. Jindrich Hykel a p. Švejda ( zasadnutie odborovej komisie a tešia sa na Vašu účasť ).
          P.S. Pre lovca: bola sranda, všetko sa potvrdilo, ale tak to má byť. Ja vždy všetko overujem, už iný asi nebudem. Ale vďaka tebe sa mi otvorili aj viac oči, začo Ti ďakujem. Uznávam tvoj rozumový potenciál.
          Mail som neskoro pozrel, ale pán Krivjanský, pokiaľ mu to povinnosti a čas dovolia, rád aspoň na chvíľu príde medzi poľovníkov.

          #4289
            @jozef52

            Poznám pána Krivjanského, ja by som ho až tak veľmi neoslavoval. Myslím si že naozaj píše aj o vecich ktorým evidentne nerozumie. Týmto ho samozrejme nechcem uraziť, len konštatujem. 😛

            #4291
              @belson

              jaro1 napísal:

              Dobrý neskorý večer, p. Tomáš Krivjanský, skoro mi oči vypadli, keď Vás tu vidím. Dovoľte mi, ……

              Neprihodíš k tomu nejakú vysvetlivku?

              Ináč, pridávam sa k Jozefovi52.

              #4292
                @jaro1

                Belson, vôbec som nevedel, že p. Krivjanský je na tejto stránke zaregistrovaný. V onen neskorý večer som si všimol, že je práve pripojený a tak som ho jednoducho privítal. Volil som takéto privítanie, nie rýchlu správu. Jednoducho jeho nick si nájdi ( vyhľadaj ) a pozri sa, či v ten mnou uvedený deň a čas bol pripojený. Ináč predtým v maili som ho informoval, že som tu na tejto stránke, nech sa zapojí do našej debaty. Ak niečo nestačí, rád dopíšem, ahoj.
                P.S. Téma – ako sa dostať k dravcom. Len aby si sa moc nenahľadal. Dúfam, že som neurobil chybu a nejedná sa o zámenu osôb.

                #4293
                  @belson

                  Už mi to je jasné, ďakujem za vysvetlivku. O zámenu osôb sa určite nejedná.

                Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
                • Na tému ‘naboje 308W’ už nie je možné odpovedať.