Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu nova Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #9621
      @mr-juro

      Zdravim strelcov,
      padla mi do oka hunter force 900 Combo.
      chcel by som sa iba popitat, kedze som zaciatocnik, ci je nieco, co by som mal na zaciatok vedet.
      Bol by som ozaj vdacny, ak mi niekto popise prve nastrelovanie a ladenie optiky od A po Z (som v tomto zaciatocnik, ale som dost chytryy – podla mna 🙂 ) alebo aspon poslite link ak viete, lebo nemam momentalne tolko casu hladat na nete a citat veci od kadekoho.
      tuto to vyzera, ze ste ‘najskusenejsii’.

      Cital som aj niekde ze ta optika sa da dobre zaostrit od 10 – 100m.
      zaujmalo by ma, ci ta zbran aj dostreli tych 100m presne.

      tiez som cital na nete nejake veci o vzduchovkach a potreboval by som este vedet, ci je nejake specialne (dobre na ten ucel) strelivo na zastrelovanie.
      skuor som si vyvodil, ze ani nie, len je dobre ju zastrelovat s tym co budem najcastejsie pouzivat.
      tymto som sa snazil nenapadne naznact, ze by som chcel aj poradit s najvhodnejsim strelivom, pre tuto krasavicu. 🙂

      Vopred vdaka za odpovede

      #9624
        @tomcat

        konkretne o hamerli uz tu je vlakno, tak zacni tym ze si ho precitas, myslim ze tam najdes minimalne polovicu odpovedi na svoje otazky

        k tym diabolkam, kazdy ti tu odporuci JSB pretoze nic kvalitnejsie momentalne neexistuje 😀
        samozrejme kvalita sa neha zaplatit…

        ak chces daco lacnejsie, tak na strelbu do 15m su docela vyborne Levicke Sportky
        na dlhsie vzdialenosti uz ber daco s pologulatou hlavickou, tazko povedat presne ktore, idealne ak by si povedal co maju u vas v obchode v ponuke, teda k comu mas pristup a z toho sa vyberie

        samozrejme ako to uz bolo spomenute v inych vlaknach tu na fore, kazda hlaven vzduchovky je ina a tak kazdej moze chutit daco ine, z toho dovodu si skus na zaciatok kupit z kazdeho po krabicke a oestuj si to co tvojej vzduchovke bude sediet najviac

        k nastrelenieu puskohladu, nastrelit si ho musis sam, nenehavaj si ho nastrelovat niekym inym, kazdy drzi vzduchovku inak, inak nou mika, stlaca spust, preto pokial ti to nastreli niekto iny, nebude ti to sediet
        skus ju nastrelit na 5m potom az to presun na 10 (malo by sa ti to lisit len vyskou…) v podstate uz kazda ina vzdialenost by sa ti mala lisit uz potom len vyskou zasahu, v horizonte by to malo ist rovnako pokial si spravne nastrelil

        co sa puskohladov tyka, neviem aky puskohlad mas na nej, ale zas precitaj si vlakno o optikach a zas najdes odpoved… pokial neviem co to je za puskohlad, ake ma parametre, tak tazko poradit

        pokial tu vzduchovku budes pri strelbe vzdy drzat rovnako, tak kludne aj tych 100m by si to triafal “jednou” dierou… len ci by si ju nemusel drzat ako minomet… 😀

        #9625
          @jerem555

          Ja dám odpoveď priamo do starého vlákna o HHF900 combo

          Admin, navrhujem tam presunúť celý tento topic

        Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
        • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.