• This topic has 7 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 23.02.2011/15:23 by .
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #15644
      @rybar

      Vážení kolegovie poľovníci, mám v ponuke guľobrok Brno 502,3 v raži 7×65/12, informácie co som o nej počul, že brokova hlaveň je nekvalitna, a nieje zladená z guľou. Prosím o radu či ju kúpiť, alebo nie, pritom zbraň ma vraj 10 rokov, alebo kúpiť radšej ČZ 586.4. Prosím poraďte

      #15645
        @sobolic

        Čo vás prosím vedie ku kúpe zbrane o ktorej už dopredu viete, že je nekvalitná ? :woohoo:

        #15648
          @rybar

          Ja som iba čital v recenziach, že brno 502,3 ma nekvalitnu brokovu hlaveň, zbraň o ktorej som písal som ešte nevidel, potreboval by som názor kolegov poľovníkov čo súdia o tejro zbrani, taku som nemal.

          #15649
            @peter33

            Nekvalitnú? Jediná vec je u nej tá, že broková hlaveň nieje tvrdochrómová. Porovnateľná kvalita ako CZ UB 584. Je ju treba len po streľbe opucovať a ošetriť olejom, ako každú inú zbraň.

            #15651
              @rybar

              Čo mi potom odporučate, ČZ 584.4 alebo brno 502,3 pri tom cenz najdene na nete hovoria pre ČZ,rozdiely sú iba v optikach. V ponuke sú s Artemisom, Meoptou,Edenbergom, a ešte neviem akým.

              #15671
                @semo

                poviem ti len tolko na aky kus trafis najlepsie treba skusit na strelnici a zabudni na tie lacne kukace pod meoptu nechod a ani sb naboje je to cesky shit

                #15728
                  @army9

                  Pokial sa pamatam tak CZ brokovu hlaven chromovanu ma , narozdiel od Brna ktore ju chromovanu nema . To je asi jedina vyhoda , ale zanedbatelna . Gulova hlaven tak ci tak chromovana nieje , takze to treba cistit vzdy po strelbe a to uz mozes rovno vycistit obe . Ako uz bolo spomenute pri kupe starsej zbrane je dolezity stav a dobre je skusit ju na strelnici . Ak mas obavy ci dokazes zhodnotit stav danej zbrane , tak zober so sebou niekoho skusenejsieho .

                  #15738
                    @rybar

                    Váženy kolegovia, ďakujem Vám za rady, ktoré ste mi poskytli, čiastočne ste aj pomohli, poľujem 30 rokov, ale chcel som radu aj od iných. Držím sa hesla “Viac hláv viac rozumu” a každynázor je dobrý, veď zbraň nekujeme každých 5 minut, pokiaľ s nimi neobchodujeme. E´šte raz ďakujem

                  Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
                  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.