Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10529
    Edo
      @deluxe

      Ako som pisal o tejto vzduchovke je moc super ale nema niekto skusenost aj s 5,5mm cize 22. mam zaujem kupit aj tento kaliber ale neviem či to stojí za to a či to neni vo všetkom stejne ako 4,5mm akurat že tam ide tažšia a večšia strela neviem nemam s kalibrom 5,5mm skusenost tak niekto poradte budem moc rad :laugh:

      #10530
        @dodino147

        nemusel si zakladat zvlast temu, si myslim

        #10543
        Edo
          @deluxe

          preco nie nova tema ja len chcem co najviac vediet o tomto QB 78 aj o 5,5mm su to odlisne kalibre a strasne malo sa tu da dozvediet o QB a pritom su to tak dokonale vzdše ze si trufam aj zavodit s touto vzduchovkou su maximalne presne a preto kto ich ma nech piše co najviac ja chce mapriklad kupit prepuštaci ventil a ked ho kupim co dalej aku redukciu aku flašu barometer atd alebo kupit nejaku radukciu na ty 88g naplne proste chcem ušetrit love za drahe 12g naplne a preto potrebujem co najviac vediet o QB su važne skvele odporucam a za tu cenu nic lepšie na trhu neni to na 100%

          #10544
          Edo
            @deluxe
            #10545
            Edo
              @deluxe

              taketo nieco snazim sa tam dat nejaku fotku s redukciou ale nedari sa mi

              #10554
                @z3l3nac

                Uber plyn deluxe. Keby sisi precital temu Co2 pusky,pistole. Dostal by si odpovede.Ak chces viediet viac tak studuj
                http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=1429

                Tu to vzduchovku nema vela ludi(al ty co maju tu nepisu)Takze si to kludne mohol napisat do 1 temy co si vytvoril.Ked tu kazdy novi bude vytvarat temy tak tu kopec zbytocnych tem a informacie sa budu hladat este tazsie;)

              Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.