• This topic has 60 odpovedí, 15 hlasov, and was last updated 19.10.2009/20:24 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 61 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10439
    Edo
      @deluxe

      No mam tuto hračku a je 100% akurat sa nemožem nikde došitat ked tam dam ten prepuštaci ventil kolko ju možem natlakovat v baroch až mi to nebufne:silly:

      #10448
        @fogas11

        na kolko ma tlakovu skusku zasobnik na tolko mozes tlakovat

        #10455
          @zaho

          Deluxe: skus sa spytat alebo precitat nieco na gunshope tam je o nej cele vlakno a je dost dlhe.Myslim ze by sa to malo dat plnit na tlak okolo 50 bar pretoze to je standardny tlak plnenia co2 flias.Treba ale dat aj pozor na teplotu okolia! Pretoze ked to naplnis na tych 50 bar niekde doma pri dakych 22°c a budes strielat na slnku kde sa ti zasobnik nahreje, tak ten tlak moze stupnut aj o niekolko desiatok barov, ak teda nabudes strielat jednu ranu za druhou.

          #10465
          Edo
            @deluxe

            no dik asi zostanem u 12g naplniach

            #10466
              @fogas11

              ta kyveta je stavana myslim ze az na 100 barov tj. skoro 100 atm. takze by som sa moc nebal mozes to trebars plnit aj v mrazaku

              #10515
                @z3l3nac

                Ahoj Deluxe,mohol by si tu hodit aj najaky ten tercik a tvoje osobne skusenosti s QB 78?;)

                #10526
                Edo
                  @deluxe

                  hodim pojdem zastrielat asi zajtra alebo v sobotu a na kolko metrou ti to mam predviest strielam presne

                  #10528
                  Edo
                    @deluxe

                    DELUXE napísal:

                    hodim pojdem zastrielat asi zajtra alebo v sobotu a na kolko metrou ti to mam predviest strielam presne

                    a este skusenosti a spokojnost su dobre je to super vzduchovka len musim zohnat ten prep.ventil a plnit to lebo na CO2 12g idu tam dva ks a na ne buchnem asi tak okolo 60ks JBS 0,670g a ked sa rozbehnem tak nestacia naplne ale zasa moc mi to nevadí ved nestrielam stale ale to plnenie by bolo asi lepšie

                    #10534
                      @z3l3nac

                      Tak postupne 10m,20m,30m.Zaujmalo by ma na kolko m si max strielal? Tvoja skusenost,na kolko metrov ma dobru presnost? Samozrejme zalezi aj na poveternostnych podmienkach(ak nestrielas v hale:silly: )

                      #10541
                      Edo
                        @deluxe

                        strielam na 10-20m na 20 strielam z 10ran 90-100b a na 10m jedine 100b

                        #10553
                          @z3l3nac

                          Ako strielas?S podperou s 2nozkami,v rukach?Cez mieritka?Al puskohlad(Ak ano aky)?Cudujem sa ze ta tu este neukamenovali za frazu: na 10m “jedine” 100b
                          Na aky terc?(aky priemer ma ta 10tka:woohoo: )Ako dlho maas tu QB 78?
                          Treba dodat viac faktov,(1. moja myslienka – chvalenkar) Nezober to zle, len si chcem upresnit nazor ci si taky dobry:silly: al sa len vychvalujes

                          #10563
                            @cervikpo

                            O QB som toho prečítal neskutočné množstvo, ale vždy som zvedavý na nové info. Čím viac , tým lepšie. Zaujíma ma hlavne presnosť nad 20m. Ale kľudne sa rozpíš. malá slohovka nezaškodí. :laugh:

                            #10595
                            Edo
                              @deluxe

                              no že by som sa chvalil to nie strielal som aj zavodne a na 10m ta 100 je ista a co mam este CZ 200 T tak s tou na 20m 90b strielam bes opori v stoji puškohlad mam Busnel 4-36 nastreleny na 20m co som mal zavodnu PCP tak som ju predal to je skor na sutaznu strelbu a zohnal som si QB a CZ su skvele pojdem zajtra zastrielat a dam ti sem nastrel a potom si sprav obraz ja sa nechvalim to je skutocnost keby som na to nemal nemam dovod to sem pisat !

                              #10602
                                @feri

                                ventil je dostať aj na slovensku.
                                a to tu http://www.afg.sk/obchod/vzduchovky-prislusenstvo/

                                #10606
                                  @cervikpo

                                  Feri napísal:

                                  ventil je dostať aj na slovensku.
                                  a to tu http://www.afg.sk/obchod/vzduchovky-prislusenstvo/

                                  Veľmi dobrá info. Dokonca majú aj flintu.
                                  Našiel som v inzerátooch QB. Kto to predáva? :dry:

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 61 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.