• This topic has 19 odpovedí, 10 hlasov, and was last updated 18.08.2016/21:25 by .
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #18323
      @podes

      ahoj varmint, nepochovám ťa, hoci mám 550 varmint v .308W. Bohu žiaľ, čo sa týka CZ 550-tiek, máš vo všetkom pravdu. Záverova vôla veľká, francúzsky napináčik občas preskočí a nespustí , a hlavne rozptyl je podľa mňa dosť veľký vzhľadom na to že prebíjam a všetko vážim precízne. Mám to síce na relax , ale minimálne rozptyli potešia viac. Budem si musieť zadovážiť niečo lepšie. Vie mi niekto povedať v čom je 770 lepšia od 700. Prípadne nejakú ucelenú charakteristiku o 770, len nie odkazi na web stránky, som už dosť starý na to aby som sa začal učiť angličtinu.

      #18324
        @lubco

        Nazdar podes,770 oproti 700 nieje lepsia v nicom je to srot,to spracovanie poistky je ako na detskej hracke,zaverova vola,zadrhavanie nabojov uz som to aj pisal hore ze po par vystreloch som nemohol vytiahnut zaver,mal som ju tak viem o com hovorim.

        #18326
          @slavoslav

          chlapci, nechcem vam do toho rypat, ale ked sa tu ohanate zaverovou volou a pod. ma vobec niekto z vas sajn ak sa meria? pripadne ako ste si ju doma odmerali? alebo co si vlastne pod tym pojmom predstavujete? pretoze mam taky dojem, ze okrem kruteho si to vsetci zamienate s volou vo vedeni zaveru pri manipulaci snim a to je setsakra rozdiel

          #18327
            @varmint

            ahoj podes,je to naopak,rada 700 je vyssia rada,cize aj lepsia.vraj.. uz len polovicna cena 770-tky(a to je v cene aj puskohlad s montazou) napovie o tom ze je jednoduchsie vyrobena a vyrobca sam ju oznacil ako lacnu zbran pre zaciatocnikov.700-vky pouzivaju policajne zlozky a armady po celej zemi,hlavne ale v USA ako odstrelovacky,kde v tendri dokonca zvitazila nad steyr,tym chcem povedat to ze sa nebojim toho ze by na 700-vke niekomu zaver urazil hlavu po desiatich rokoch ako to tu uz padlo,oni vystrielaju na strelnici za rok to co tu bezny strelec za desat rokov.

            slavoslav,ano,ja som tym myslel vôlu pri vedeni zaveru,ty mas zrejme na mysli vôlu ked je uzavrety.. je fakt ze neviem ako sa meria,mozno by som bol aj prekvapeny nameranym vysledkom.. 😆

            #20135
              @vladoh1

              Prosím nemýľte si Remigton 770 so 700 je to obrovský rozdiel! 770 je hračka, ktorú v Amerike používajú max. na kojota a roztĺkanie orechov. 700 je pekná a spoľahlivá puška, ktorú osobne vlastním v prevedení 700 CDL a kal. 30-06 a ešte nikdy ma nesklamala Som s ňou maximálne spokojný. Cenovo je to tiež nepomer 770 v cene cca 600,- €, 700 cca 1.550,-€.

            Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.