• This topic has 22 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 03.03.2009/16:15 by .
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9108
      @lovec

      MieN: Bal.koeficient pri standartnej atmosfere ICAO ma ten Grom v osmicke 0,35. S rychlostami je to tak ako som predpokladal,v 150m vzdialenosti to ma len okolo 550m/s,v 200m priblizne 520m/s,co uz je skutocne dost malo na to,aby sa ta strela patricne deformovala.

      #9109

      Lovec vďaka, tu už asi nezostane nič iné,len skúsiť kúpiť strely, nalaborovať tak na 770-800 m/s ,odskúšať presnosť ( dosť sa bojím nepresnosti pri vyššej rýchlosti, aj vzhľadom na to 0.322) a skúsiť niečo uloviť, ak to bude dostatočne presné. Prosím, skús ešte raz ten prepočet povedzme na 200m pri úsťovke cca 800 m/s, ak Ťa to neotravuje. Vďaka.

      #9150
        @lovec

        cca. 635m/s – to uz by stacilo.

        #9181
          @ero256

          prepacte,ze odbacam od temy ja sa len chcem spytat ci nahodou neviete niekto
          ci pasuje pazba z CZ 550 na CZ 537???Dkujem pekne

          #9182

          Lovec, vďaka. Ero, u nás niekto menil pažbu na ZKK alebo CZ ( žiaľ, neviem aký model) za tú novú, tuším ju volajú Florian a vraj pasovala, no, mal ju založenú, ja osobne som menil pažbu na CZ 537 ( mal som 7×64) za novú pe CZ 550 cca pred 5 rokmi a tiež pasovala, akurát rovno vo vybraní pre páku záveru bola malá polkruhová štrbinka, mne to nevadilo, aspoň som tam mohol strieknúť olej, takže teoreticky by mala pasovať, ale len teoreticky, ak ti to nikto na 100% nepotvrdí, zhoď doma pažbu a zober flintu do poľovníctva, čo som v niekoľkých videl, tak tie nové pažby mali a odskúšaj. Alebo zavolaj do nejakého poľovníctva a skonzultuj, tam by to mohli vedieť, tá pažba je fakt dosť pekná oproti starým a zrejme ju už menilo dosť ľudí.

          #9189
            @ero256

            Velmi pekne dakujem za radu

            #9488
              @okor

              ero256 napísal:

              prepacte,ze odbacam od temy ja sa len chcem spytat ci nahodou neviete niekto
              ci pasuje pazba z CZ 550 na CZ 537???Dkujem pekne

              volal som s pazbarom co robi pazby mne, vraj to nesedi celkom dobre, kvoli nabojovej schranke, 537 je zasobnik a 550 je schranka, a treba to upravovat, a v zasade odporuca novu pazbu na mieru,kvoli moznym prasklinam starej pazba, ak mas zaujem poslem ti kontakt, mozes sa odvolat na mna….

              #9491
                @ero256

                ale ja mam tiez schrankovu verziu.kontakt mi mozes dat.dik

              Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.