• This topic has 14 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 07.03.2016/23:22 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2529
      @damian

      ma niekto skusenosti s zkm 451? ak ju niekto vlastni mal by som par otazok. zatial som na nu pocul len chvalu. tak sa vyjadrite aby som sa poucil na vasich postrehoch.

      #2530
        @volodo

        damian napísal:

        ma niekto skusenosti s zkm 451? ak ju niekto vlastni mal by som par otazok. zatial som na nu pocul len chvalu. tak sa vyjadrite aby som sa poucil na vasich postrehoch.

        co ta zaujima, pytaj sa.

        #2531
          @lovecc

          ZKM451 je sikovna malorazka. Dnes uz asi trosku zabudnuta zbran.
          Pouziva sa este na niektorych streleckych sutaziach. V polovnictve ju mozes pouzit asi len na skodnu. Je spolahliva a nenarocna na udrzbu. Jednu mam, obcas ju prevetram.

          #2537
            @damian

            zaujimalo by ma aka je presnost, oproti 452 ma 451 kratsu hlaven ma to nejaky vpliv na presnost? ocel pouzita na vyrobu hlavne sa da povazovat za kvalitnu? je tato malorazka poruchova? (moj zdroj mi vravel ze tento typ bol najlepsi na trhu v tej dobe)a este jedna malickost, nevedel som najst nakres spustoveho mechanizmu, nakolko som pocul ze ten co ma 451 je jedoduchy a je vraj bezudrzbovy a bezporuchovy, nevedel by niekto poskytnut nejake foto?

            #3058

              Damian,na jaku emailovu adresu ti mužu poslat fotky spoušťového mechnizmu ZKM 451?
              Moje adresa dvaclav@email.cz

              #3062
                @volodo

                majk59 napísal:

                Damian,na jaku emailovu adresu ti mužu poslat fotky spoušťového mechnizmu ZKM 451?
                Moje adresa dvaclav@email.cz

                majk59, mozes to poslat aj mne? vlado@horar.sk

                Dakujem.

                #3069

                  Co je to ZKM 451? Taku gulovnicu nepoznam. 🙁

                  #3070
                    @lovecc

                    Adelka33 napísal:

                    Co je to ZKM 451? Taku gulovnicu nepoznam. 🙁

                    Adelka ZKM 451 je taká “malá gulovnička” – malorážka 🙂

                    #3093
                      @pepies

                      Čaf tu malorážku ti môžem len vrele doporučiť ja jednu mám z roku 1956 a na 50m sútažíme na 50 halierniky.Minule som nastreloval gulovnicu a len tak som dal 5 rán z malorážky na 120m/mal som ju v stojane/. a rozptyl do 5cm a to som sa moc nesnažil.Vrele ti ju doporučujem

                      #3095

                        Rok výroby tvé malorážky (1956) ukazuje na to,že se asi nejedná o model ZKM 451,nýbrž o model ZKM 456. Mužeš prosím te poslat nejaké fotky? Díky Vašek. dvaclav@email.cz

                        #3097
                          @pepies

                          NNeviem či je to presne ten rok ale je strašne stará mám ju ešte po dedovi v zbrojáku ju mám zapísanú ako 451.Budúci týžden pojdem domov tak ti ju odfotím a pošlem foto.

                          #3099
                            @damian

                            pepies napísal:

                            NNeviem či je to presne ten rok ale je strašne stará mám ju ešte po dedovi v zbrojáku ju mám zapísanú ako 451.Budúci týžden pojdem domov tak ti ju odfotím a pošlem foto.

                            ak ta maozem poptosit tak by si mohol poslat fotky aj mne, a mohol by si urobit aj foto spustoveho mechanizmu ak by ta to neobtazovalo. moz mail je neo666@post.sk

                            #3117
                              @pepies

                              Zdravím ťa tu malorážku mám z roku 1948 a je tam napísané model 1.Tak asi to nebude to čo hladáš.Maj sa

                              #3119
                                @damian

                                mna zaujima prave model 1

                                #20072
                                  @hartge30

                                  Zdravím, potrebujem zhodiť cieľnik na ZKM451, stačí ho len jednoducho vyklepnúť do strany, nevidím že by bol nejako istený, vie niekto poradiť. Vdaka.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.