Ako namontovať puškohľad na guľovnicu

logo_clanok_340

Nikto asi nepochybuje o tom, že správne namontovaný puškohľad na guľovnici, je predpokladom presnej streľby. Nájdu sa aj medzi nami tiež odborníci, ktorí túto prácu nezveria odborníkovi puškárovi, ale z rôznych dôvodov si to urobia sami. Veď to nie je predsa nič zložité, však.

Nič proti tomu ak to dotyčný perfektne ovláda, alebo to už aspoň niekde videl a má aj patričné technické zručnosti a náradie. Podaktorí takýto umelci sa potom nestačia čudovať, kam to potom strieľajú. Aj v diskusiách mnohokrát čítame o tom, aká je tá či oná guľovnica zlá, alebo aké je to strelivo nepresné. Mnohokrát však za nepresnou streľbou je zle namontovaná optika na guľovnici. Na internete kolujú rôzne návody, vybrali sme pre vás toto nasledujúce video.

Video je v angličtine, kto ju neovláda nevadí, už len podľa postupu ako to chlapík robí, sa dá všetko v pohode pochopiť.

red.

  Upozorni ma  
Upozorniť na
HunterJan
Host
HunterJan

RE: Ako namontovať ďalekohľad na guľovnicu
Ja som si tam nevšimol, či podlepil aj tie kamene. Myslím že dával lepidlo len na zaistenie skrutiek, ale na kamene nie. Ak chcete mať pokoj , tak treba podlepiť aj kamene.

Akela
Host
Akela

Dalekohlad sa na
gulovnicu nikdy nemontuje. Nosi sa vacsinou na krku alebo v ruksaku…

webmaster
Host
webmaster

RE: Ako namontovať ďalekohľad na guľovnicu
Akela máš samozrejme pravdu, ďakujem za upresnenie.