Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Dlhé zbrane Guľobrok UB 7x65R/16

  • This topic has 12 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 23.05.2008/14:39 by .
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1999
      @peter33

      Čo by ste mi poradili o tomto guľobroku. Mám ho na ruke za 17 000 Sk, k tomu optika zeis- 4×40, a ešte aj kolimátor. Neviem ako sa mám rozhodnúť, lebo som najskôr chcel (7x57R/12) ale keď ho známi predáva v tomto kalibri, tak neviem čo spraviť.Ďakujem za radu. Ináč zver u nás je zväčša diviak,jeleň,muflón a aj srncia.

      #2000
        @lovecc

        Peter33 napísal:

        Čo by ste mi poradili o tomto guľobroku. Mám ho na ruke za 17 000 Sk, k tomu optika zeis- 4×40, a ešte aj kolimátor. Neviem ako sa mám rozhodnúť, lebo som najskôr chcel (7x57R/12) ale keď ho známi predáva v tomto kalibri, tak neviem čo spraviť.Ďakujem za radu. Ináč zver u nás je zväčša diviak,jeleň,muflón a aj srncia.

        Peter, je to dobra cena, nevahaj. Ten kaliber je dostatocny na vsetku tebou uvedenu zver. Pozri si len, ci sa niekto v puske neodborne nevrtal. 🙂
        Daj vediet ako si dopadol. Lovu zdar.

        #2001
          @peter33

          Ja viem, len mi tam nesedí ten brok 16, ináč je to O.K. Pôvodne som chcel 12 brok, ale co uz.

          #2002
            @volodo

            Peter33 napísal:

            Ja viem, len mi tam nesedí ten brok 16, ináč je to O.K. Pôvodne som chcel 12 brok, ale co uz.

            Peťo memusíš sa báť ani 16tky. Nikde nie je napísané, že to bude tvoja jediná a posledná flinta. B)

            #2005
              @waldo

              Jedinou nevyhodou 16-ky je obmedzeny sortiment streliva…V dnesnej dobe frcia kalibre 12 a 20…

              #2006
                @hunter55

                Pokiaľ je ta puška zachovalá s tou optikou je to dobrá cena.Tá broková 16 nie je až tak podstatná zistíš neskôr. Treba ešte overiť na strelnici rozptyl u guľe.

                #2007

                  Ja mám 16ku a nemenil by som, čo máte proti 16 ke?

                  #2027
                    @lovecc

                    horarikk napísal:

                    Ja mám 16ku a nemenil by som, čo máte proti 16 ke?

                    noooo taka 16stka :laugh: hmmm a nie je trošku primladá pre teba? :woohoo:

                    #2032
                      @waldo

                      16-ka je ok, vlastním ju v ZP 145 a nepredám ani náhodou …

                      #2035
                        @grulinko

                        Lovecc napísal:

                        horarikk napísal:
                        [quote]Ja mám 16ku a nemenil by som, čo máte proti 16 ke?

                        noooo taka 16stka :laugh: hmmm a nie je trošku primladá pre teba? :woohoo:[/quote]

                        ahaaaaaaa 16stka :laugh: :laugh: :laugh:
                        ja by som vedel co s nou.:woohoo:

                        #2267
                          @jager68

                          Ty sa este brozhodujes? Ja ju mam po otcovi-flinta ma 37r. presla Faceliftom a idu mi ju vytrhnut z ruk.Len predaj a predaj.16tka je o.k.Co chces chodit ako z vodovodnou rurou? Sam zistis aka je to fajnova rana 7x65R.Velmidobra polovnicka kombinacia.Ak mas k tomu este vymenne brok.hlavne-tak parada.Ale to by bola ina cena.

                          #2605
                            @peter33

                            No tak zajtra idem už s ňou na prepis k policajtom. Na strelnici bola s nou dosiahnutá 3 ranová položka, rýchlo opakujúca a nástrel si držala aj na tretej rane, všetko v trojuholníčku vedľa seba boli diery od gúl.

                            #3153
                              @peter33

                              No už som bol s ňou aj na strelnici, strieľal som s ňou na 50 metrov, optika a S-Ball, nabil som najskor Sball Plastik, ten isol od stredu asi 10 cm vlavo, potom som dal slovenskeho 30 g Breaka, ten isiel 10 cm hore. A duľu SaB SPCE, som strelil tiez , tak asi 5 cm nad stred, inac optika je nastrelena na 120 metrov.

                            Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
                            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.