• This topic has 39 odpovedí, 11 hlasov, and was last updated 13.04.2016/11:26 by .
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 31 až 40 (z celkového počtu 40 )
  • Autor
    Príspevky
  • #18702
      @volodo

      Ahoj Lubino, ver mi, že sa mi ťažko písal ten príspevok. 🙁 Ide mi skôr o to, aby som vystríhal ostatných pred chybou, akú som urobil ja. Toľko som váhal nad L200 / Hilux, až som sa rozhodol zle. :unsure: Určite svoje zohrala aj zažitá “povera” o kvalite a spoľahlivosti značky Toyota… Dnes viem, že to je naozaj len a len mýtus a realita je bohužiaľ úplne iná …

      #18706
        @1lubos

        Caf Vladko.
        Vies len mi v ysvetli jednu vec. Cital som prispevky dalsich kolegov , ktori sa jednoznacne vyjadrovali za Toyotu a vychvalovali vsetky jej prednosti… Po precitani tvojich skusenosti sa asi trochen cervenaju… A napokon so znackou Mitsubishi mas skusenosti dost aj ty- je mi luto ze si neostal verny znacke. No co uz. Ale zatial je to pomerne nove auto, mozno by si ho dokazal predat za slusne peniaze/i ked trh s autami je dnes na houby/ a kupit inu znacku.
        A mozno ti to auto vydrzi 20 rokov bez toho aby si nan siahol, ktovie, mozno to boli prve a posledne nedostatky Toyoty.
        A ako polovacky? Napadol nam sneh:silly: , vonku je krasne- len toho casu je pomenej

        #18708
          @pohronie22

          hmm, tak to cloveka naserie, ked do toho vrazi tolko penazi a potom toto…
          ale na druhej strane si nemyslim, ze ti, co vychvalovali Hilux sa teraz cervenaju. pokial neklamali, tak asi taketo problemy nemali alebo su im ukradnute. ja som sa sice v predoslej debate klonil k L200 ale nie preto, ze by som pocul o Hiluxe nieco zle. na zasnezenej ceste do kopca bez 4×4 ma bezne problemy hociktory pick-up, nemyslim, ze je to vysada Hiluxov. lahky zadok je lahky zadok, kazdy kto jazdil na zigulaku vie :laugh: . ale preco sa nad tym pozastavujes? namiesto natahovania sa s vrecami bude asi jednoduchsie priradit 4×4, nie? ved na to tam je. 😉 na to si si kupoval off-road…..

          niektore veci ti museli byt jasne, ked si to auto kupoval. ze nema vyhrievane sedadla a zrkadla… ze nema clonu na okne…ze ake ma pneumatiky. A priznam sa, keby som sa chystal vysypat take prachy za auto, asi by som trval na skusobnej jazde, kde by si zistil, ci redukcna paka trase alebo ako radi automat a ci antena od radia bucha.

          pristup ku klientovi vsak ani nehodno komentovat, to je naozaj des, tento slovensky naturel. to verim, ze nasere najviac. a mam take podozrenie, ze by sa ti to kludne mohlo stat aj v Mitsubishi.

          mozno Hilux nie je dokonaly a do bodky nenaplnil tvoje ocakavania, ale zase nie je to strasne auto, stale je v top 3 z ktorych si si mohol vybrat…

          #18711
            @volodo

            Chalani, chcel by som ešte napísať, že v žiadnom prípade nebolo mojim úmyslom to, aby sa ľudia čo majú, alebo čo chvália hiluxku červenali. To naozaj nie… :blush: Verím že “drobnosti” ktoré som vytkol hiluxke nie sú pre niekoho dôvodom na nespokojnosť. Určite som svoj príspevok tak nemyslel. :S

            Napokon aj ja uvažujem, že si dám nalepiť clonovú fóliu, kúpim nové poťahy, vymením originálne “fuj” koberčeky za nejaké praktickejšie a krajšie, na anténu nalepím kus lepiacej pásky, doinštalujem vyhrievanie sedačiek, dám si ABS, VSC skontrolovať napr. v servise Mitsubishi, dám si zapísať iný rozmer pneumatík do TP, keď pôjdem na dialnici, nasadím si sluchátka, :laugh: budem voziť vrecia s pieskom, alebo hiluxku predám … 🙂 / len pre úplnosť hiluxka stála skoro 37000 € /

            Priznávam a nerobí mi to žiadny problém, že som mohol viac testovať pred kúpou, mohol som si miesto jednej skúšobnej jazdy žiadať dve, tri… Ono to však pri kúpe tak nevnímaš, niektoré veci ti začnú vadiť až po nejakej dlhšej dobe… napr. to že mi bude slnko svietiť spoza sp. zrkadla som si naozaj nevšimol pri kúpe. To trasenie páky tiež, prešmykovanie kolies až po určitom čase, vyhrievanie sedačiek, až v zime, atď,atď….

            Ja som hlavne kritizoval spôsob ako v Toyote jednajú so zákazníkom. Za všetko je zodpovedný zákazník, ako sa hľadajú trapné výhovorky, ktorým neuveria ani deti. Nakoniec kritizujem to, ako sa k celej veci postavil importér značky Toyota. O tom môj príspevok bol.

            Nedá sa tu písať o všetkom čo som za posledný rok zažil, mám však odloženú všetku komunikáciu ako s predajcom, servisom, ako aj komunikáciu s importérom. Uvažujem o tom, že to zverejním ako výstrahu pre všetkých potencionálnych zákazníkov hocičoho so značkou TOYOTA !

            #18715
              @naco_naco

              Tu jeden píše aký prístup má toyota k zákazníkom a naša komora takejto firme robí reklamu. Žijeme vo veľmi zaujímavej dobe.

              #18719
                @1lubos

                Vies Vladko- musíme sa zmierit s tym, ze vlastne kazdy chce predat, do reklamacii sa nechce nikomu/napokon spomen si na Swarovski- a to je uz tiez znacka../ Hold- to je nas naturel. Myslim ze v Nemecku ci Holandsku sa s tym u predajcu tazko stretnes.
                To presmykovanie je fakt vysadou pickupov- s tym nic nenarobis. Ak chces nosit aj naklad kupis pickup- ale pocitaj s tym ze nezatazeny smykas… Proste nie je auto ktore by bolo dokonale a ak ma nieco jedno a druhe nie- je to vzdy na ukor cohosi… Ak hladas 2v1 ci 3v1- uz to nikdy nie je original 1v1.
                Kup si ty len combika a do hory nejakeho ooff roada
                :woohoo:. Ale to az raz, ked budes zas menit auticka. A inac- dizajnovo vyzera hilux k svetu;) – mozes balit babenky- hlavne v lete kedy tak neklze caukoo

                #18720
                  @pohronie22

                  tu poslednu vetu si zabil :laugh: :laugh: :laugh:

                  #18723
                    @alex

                    Pozri si nejake videa z TopGear a budes spokojny co mas v garazi :woohoo: Na “mysiaka” som podobne testy nevidel 🙁

                    #18726
                      @martin75

                      nazdar volodo, je mi luto ake skusenosti maš s Toyotou …..prekvapuje ma pristup Toyoty k zakaznikovi,nie pristup slovakov, to je nenažrany narod …
                      ako ti pisal Aj Lubo s tym by si sa nikde inde nestretol….a aj s tym že s lahkym zadkom nič neurobiš…

                      #20081
                        @miri

                        Ja sa tiaž rozhodujem o kupe nového pickupa . Jazdím sedem rokov na starej L 200 automat a spokojnosť a bez porúch . predtým som mal Landcruiser a tiež relatívna spokojnosť, bez porúch. Čo ale ďalšie značky – Isuzu D max, Ford Ranger / 2,2ccm a 3,2 ccm/. Mám záujem len automat. Som lesák takže auto hodne jazdí v každom teréne.

                      Zobrazuje sa 10 príspevkov - 31 až 40 (z celkového počtu 40 )
                      • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.