• This topic has 28 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 25.02.2009/18:08 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #8812
      @majki

      Je tu niekto kto vlastni tento produkt?Uz ho mam v kosiku u Schneidera tyzden.Potreboval bi som este dake info okolo toho…

      #8813
        @yublyuri

        Je to pekna zbran,ale za tie peniaze by som si kupil radsej nieco dlhe.Ja mam HW 90 gas ram system.

        #8815
          @majki

          Tak uz ho mas a nepochvalis sa???Viem ze si sa zaujimal pred tym on.tak zaloz vlakno o nom.Toto bude urcite zaujimat viac ludi vratane mna.A hned mam aj par otazok na ten gas ram sistem.Tak zaloz temu nech tu neni bordelB)

          #8816
            @majki

            yublyuri napísal:
            [quote]Je to pekna zbran,ale za tie peniaze by som si kupil radsej nieco dlhe.

            Ved hej.Vpodstate mas pravdu.Je pekni ale aj dost drahi.Lenze vzdy nebudem vlacit so sebou v aute dlhe PCP.A toto mozem nosit so sebou vpuzdre vzdy a kde len budem chciet.Pre pripad ze ma chiti neodolatelna chut si zastrielat po plechovkach tak to mozem mat vzdy pri sebe:laugh: A vykon na pistol tiez neni najhorsi.Taktiez vymena hlavne zo 4,5 na 5,5 za 1min.

            #8818
              @yublyuri

              vlakno je vytvorene pod nazvom Gas ram vzduchovky.V podstate som z nej este nestrielal,pretoze predajca z nej odpustil tlak,takze som si doobjednal pumpu,cistenie a vsetko co k tomu patri.Zatial som ju skusal iba natiahnut,ale ma riadny odpor,cize vystrel,by bol silny.Mam cas, taktiez cakam na puskohlad.Ked to dam vsetko dohromady,dam videa a obrazky na forum.Jedina vec co ma sla slak trafit,ked mi prisla slovenskou postou v dvoch dieloch.Skratka niekto rozdrbal pazbu v krku umyselne,pretoze krk je dost hruby nato,aby sa volnym padom mohol zlomit,alebo to spravili na colnici.

              #8819
                @lukasz9

                To vazne?? Mal si to riesit bud s postou alebo reklamaciou. Objednaval si z versandhausu??

                #8820
                  @yublyuri

                  Praveze ma hw45 dobry vykon v porovnani s ostatnymi.Ja osobne by som si kupil nieco lacnejsie na take pluvkanie po plechoviciach.)sobne sa mi pacia v prevedeni koltov.

                  #8821
                    @majki

                    🙁 🙁 🙁
                    Tak to si ani nechcem ani predstavit kebi to doslo mne vtakomto save.:angry: :angry: Ako si to riesil potom?Ide to opravit?

                    #8822
                      @yublyuri

                      Veru vazne.Objednaval som to cez finexhobby.Oni boli ochotni hned mi zaslat novu pazbu,ale musel by som im ju zaslat naspat a kedze som na nu cakal 6 tyzdnov,uz som nechcel cakat,dlhsie.Dostal som na nu zlavu za cakanie.

                      #8823
                        @lukasz9

                        Ved preto z versandhausu mam len a len dobre skusenosti. a posielaju kurierom. na slovensku by som uz nekupil ani diabolky…

                        #8824
                          @yublyuri

                          Uz to mam opravene,zhodou okolnosti som pracoval v britanii v tejto oblasti,takze oprava bola pre mna hracka.

                          #8825
                            @majki

                            Na CO2 nechcem.Trochu nakladnejsia strelba.A ked klesne teplota vonku stoji to za ho.no.Jedina vyhoda je pri CO2 zasobnik inac nic moc.Aj vykon slabi.

                            #8826
                              @yublyuri

                              to mas veru pravdu,to iste robim aj ja,vsetko si objednavam z versandhausu.

                              #8827
                                @lukasz9

                                Akurat keby mali aj Air Arms a vacsi vyber puskohladov mali by 1 s hviezdickou…

                                #8828
                                  @majki

                                  To lukasz9
                                  Tam pri tom hromadnom nakupe(teraz ma napadlo)som sa ti neozval uz potom.Nemalo bi to zmysel asi objednavat spolu kvoli postovnemu.Lebo som v zahranici a pridem na slovensko az asi v Maji.Tak to bi si musel cakat do Maja ti alebo ja.Podla toho kto bi to objednal.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.