• This topic has 28 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 25.02.2009/18:08 by .
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #8829
      @lukasz9

      Nevadi ved u mna by si to mal v bezpeci:) Peniaze by si mi dal potom. Tak do mesiaca budeme s drakonautom cosi brat tak sa rozhodni.

      #8858
        @tomcat

        ak chcete viac info o HW45 pipadne HW40, treba sa spytat Canadaira, on ich ma uz nejaky ten cas… na zraze si ich bude moct urcite odskusat, doteraz ich tam vzdy priniesol

        #8874
          @canadair

          Caute, tady jsem , spomen diabla a je tu 😛

          HW45 mám je to super vzduchová pištol, zatiaľ žiadne problémy. Mám ju v ráži 4,5 aj 5,5. Je síce drahá, ale zato aj najlepšia pružinová pištol čo som doposiaľ mal. Tu je odkaz na rozsiahlu recenziu nebudem to písať dvakrát 🙂
          http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=6041

          Ak máte ešte nejaké dotazy po prečítaní môjho slohu 🙂 rád odpoviem. Objednávané samozrejme od Schneidera, zatiaľ 100% spokojnosť.

          #8922
            @majki

            Ahoj.
            Kolko si vystrielal snej??Menil si uz pruzinu a tesnenie?A stou pazbickou si to uz doriesil?

            #8937
              @canadair

              Vystrieľané mám vyše 1000 diaboliek cal 5,5 a vyše 1000 cal 4,5. Nič som nemenil ani pružinu ani tesnenie, všetko fachčí ako má. Drevo na pažbičky už mám, ale ešte nemám čas sa do tej rezbárskej:cheer: práce vrhnúť. Ak bude, určite sa pochválim ak to bude vyzarať aspoň trošku k svetu.

              #8939
                @majki

                Aky mas nazor na tunningm pri 45 a 40?Pri tej 40 si to neviem predstavit ci by sa dal zvysit vykon.Malo bi to velki vplyv na presnost dat do toho silnejsiu pruzinu?Nerozmyslal si nad niecim takym vyskusat?To bi uz potom bola dost sila na pistol kebi tam 5,5 lietala okolo 160m/s.

                #8944
                  @tomcat

                  hw40 nie je pruzinovka

                  #8945
                    @majki

                    Ja som nepisal ze to je pruzinovka hw40.Len ze si tam neviem predstavit zvysit vykon.;)

                    #8947
                      @canadair

                      Na poľskom fóre niekto vytuningoval HW45 na 198m/s s cal 4,5. Je to aj na youtube, treba pohľadať, veľa odkazov tam nieje na HW45-ku. Pri natiahnutí na najváčšiu silu, už tam veľa miesta na dlhšiu pružinu, nie je . Skôr myslím, že tam dali nejakú kvalitnejšiu tvrdšiu pružinu alebo len lepšie tesnenie. Na takúto pištoľ je aj 170m/s dosť. Na 20-25m na plechovky, paráda. Nepotrebujem to na terčovú streľbu, nie som reprezentant B) . Na tuningovanie som mal CFX-ku tam som sa vybláznil. Ale teraz som už toho názoru, že si radšej priplatím za kvalitu a budem v “norme” ako čakať na nejaký prúser s neprimeraným výkonom. Chodíme na vzduchovkové stretká a nikdy nevieš komu zahrabe v kepeni a prelustruje si naše vzduchovky. Nepotrebujem problémy. Už som si zvykol, že na plinking mi stačí povolený výkon a to že či mi vzduchovka prestrelí dubový stôl :laugh: ma už netankuje. Ktosi múdry povedal, človek je dospelý vtedy, ak sa prestane porovnávať s okolím. To len tak trošku mimo diskusiu tejto témy a o neustálom vylepšovaní vzduchoviek a nekonečných dotazov čo mi prichádzajú mailom typu ” ako zvýšiť výkon na 300m/s :laugh:
                      Pekný deň vospolok

                      #8949
                        @majki

                        To Canadiar
                        Normalne mam po tvojom poslednom prispevku vycitky.Asi sme sa dost dobre nepochopili.Ja nemam vobec vzaujme vyrabat perpetum mobile stej pistole.A vobec ani neviem ci bi bolo mozne hu tak vytunit abi prekrocila 15J co mi je aj lautrt jedno a ani ma to nezaujima.;) Nemam 15rokov a banku bi som stim nesiel prepadavat.:laugh: Aj kebi som mal dobri pocit z odvedenej prace a mohol bi som sa pochvalit stym,ze mi to lieta v 4,5 200m/s a v 5,5 155m/s cca.Stym ze bi sa zachovalo aspon 95percent z presnosti.Vprvom rade ma zaujimala presnost po zvyseni vykonu.Tvoj nazor,skusenost,samozrejme ze bi to asi kopalo viac potom.Aj ked na tercovu strelbu cakam HW100.Ale to sa nebude dat nosit so sebou stale a vsade.Tak preto 45 a pri dakej snahe a uspechu zvysit vykon o 3-4J bi to mohlo bit este suprovejsie na pistol.Samozrejme ak bi som stym netrafil potom na 15m ani tu plechovku,nedajboze 15litrovu bandazku nemalo bi to zmysel tunit.No ak bi tam bola zachovana ako taka presnost aj po zvyseni vykonu nevidim dovod spravit zniecoho dobreho,este suprovejsie a pochvalit sa stim,nato som myslel.Ci bi to bolo velmi rozdielne po zvyseni vykonu.;)Nemam vzaujme ztoho spravit delo:laugh:

                        #8957
                          @canadair

                          🙂 To s tým tuningom som to nemyslel na teba, samozrejme. Dostávam tu nejaké sukr. správy či neporadím, čo kde a ako vytuniť na iné vzduchovky. Tak som chcel, keď už tu píšem, že tu hodím aj svoj názor na rýchlosti nad 300m/s. 😛 Samozrejme by bola bomba vytuniť HW45 hoci aj nad 200m/s. :laugh: Ale už váčšia pružina sa tam proste nevojde .
                          To kopanie, na to že to dáva také šupy je také primerané, očakával som väčší kopanec, ale tým že piest letí opačným smerom k dlani, tak pištol sa chová pri výstrele ako skoro, skutočná. Zatiaľ ako vravím som sa o to nepokúšal. Nesmieš to brať tak osobne B)
                          Pekný večer.

                          #9100
                            @majki

                            Pises,ze si to nemam brat osobne.Ale ja si davam za vinu aj globalne oteplovanie.:laugh: :laugh: Nie nie.:laugh: Teraz vazne.
                            Mohol bi som ta poprosit o dake detalnejsie foto pruziny,ako to tam je uchytene a kolko je tam toho miesta.A tam nizsie si pisal citujem.Ze tam dali mozno len dake lepsie tesnenie.Je este dake tesnenie lepsie ako original?Diki zatial.

                            #9103
                              @canadair

                              Detaily nafotím večer doma. Tesnenie som videl, vyrába to nejaká firma – je to tuning na Weihrauch, rôzne typy. Sú také zelené, neviem čo je to za materiál. Ale cpú to aj do HW97k a že vraj to dosť zvýši výkon, samozrejme + silnejšia pružina a nejaké podložky 🙂 Nevýhodou toho originál tesenia je, že vlpyvom nižšších teplôt asi horšie tesní a výkon ide o pár m/s dole. Čo môžem potvrdiť aj ja. Preto v zime strieľam radšej s kal. 4,5mm
                              Veľmi obsiahla recenzia je na tejto stránke, úplne vyčerpávajúca, avšak v angličtine.

                              http://my.tbaytel.net/~coopers@tbaytel.net/HW45Review/

                              ….ten odkaz je najlepšie skopírovať a dať ho priamo do prehliadača celý, lebo vidím že mi to nejako rozkúskovalo

                              #9107
                                @tomcat

                                zrejme myslis daco od J. Maccariho http://www.airguns.citymax.com/page/page/251485.htm alebo od V-Mach

                              Zobrazuje sa 14 príspevkov - 16 až 29 (z celkového počtu 29 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.