Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1971

      Na stranke http://www.slovros.sk/zbrane%20TOZ.htm som objavil kozlicu
      TOZ-55 za 250.000 SK !!! :woohoo:

      Kozlica dvojspúšť, vymeniteľné hlavne kaliber 12/12 – 12/9,3 – 9,3/9,3 – hlavne tvrdý chróm, dĺžka hlavne 650 mm., orechová pažba, rezba, gravírovanie, hmotnosť 3,2 kg.

      Čo je to za cenu? To je vykladana diamantami?
      Chcel by som vidiet toho magora co si to kupi. :laugh:

      #2617
        @308w

        Čo ťa viedlo k napísaniu tejto blbosti ? Na svete je plno výrobcov čo robia zbrane v podobných cenových reláciách napr.Merkel kal.375 HaH cena 8 300eur , heym M 55 kal.9,3 cena 5100 eur(a to tieto zbrane niesu ani gravírované -čo by ich cenu podstatne zvýšilo) atd… Máš výrobcov čo robia aj podstatne drahšie zbrane ako Krieghoff Ultra 20 cena 3 1000eur, guľový dvojak Streitmayer cena 49 000sk ädodávajú sa v rôznych kalibroch . porovnávať kvalitu TOZ-55 napr s Heym alebo Krieghoff nebolo zatiaľ robene odborníkmi a kadeake vlastné dohady –su neopodstatnené , špekulatívne a nedvôveryhodnééé–čiže BLBOSTI.

        #2618
          @jakubborcin

          308W prečo si myslíš že Pytliačik napísal blbosť?
          Za ruskú pušku dať 250tis. je naozaj královská blbosť.

          #2619
            @308w

            Prečo by to mala byť blbosť ? s čoho vychádzaš ? mal si ju možnosť porovnávať ? aké má nedostatky ?vyjadri sa ? 250 000 Je veľa ? pre mňa ano a pre teba neviem –ale poznám ľudí čo maju zbrane do 300 000sk

            #2620
              @jakubborcin

              308W napísal:

              Prečo by to mala byť blbosť ? s čoho vychádzaš ? mal si ju možnosť porovnávať ? aké má nedostatky ?vyjadri sa ? 250 000 Je veľa ? pre mňa ano a pre teba neviem –ale poznám ľudí čo maju zbrane do 300 000sk

              Aj ja takých poznám, ale to nevyvracia tú skutočnosť, že je to blbosť takú zbraň kupovať.

              #2621
                @308w

                prečo si to myslíš? Ja keby som nato mal tak ju v pohode kúpim ? aé máš ty zbrane ?

                #2622
                  @jakubborcin

                  308W napísal:

                  prečo si to myslíš? Ja keby som nato mal tak ju v pohode kúpim ? aé máš ty zbrane ?

                  SAUER 202 / 30-06, Swarowski 2,5-10×56
                  Benelli super 90 moncino 12/70
                  BERETTA 682 GOLD X TRAP
                  HK USP Tactical .45

                  #2623
                    @308w

                    no vidis–tebe to tiež nerobý problém dať za zbrane väčší balík peňazííí. myslí že by si táto zbraň zaslúžila kompetné testovanie a zhodnotenie nejakým odborným časopisom . Neprechovával by som k týmto zbraniam nedôveru zato že je plno nespokojných ľudí čo vlastnia IZ-18 –TOZ je iná zbrojovka a podla streleckej revi robi podstatne kvalitnejsie zbrane ako IZ.

                    #2624
                      @jakubborcin

                      Ved to ti hovorim, ked dat taky velky balik penazi, tak urcite nie za ruske zbrane.

                    Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
                    • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.