Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu PCP Walther 1250 Dominator FT

  • This topic has 36 odpovedí, 8 hlasov, and was last updated 01.02.2009/20:45 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #6685
      @z3l3nac

      Stranka vyrobcu
      http://www.umarex.com/index.php?id=products&L=en&haupt_id=1&unter_id=3&variante_id=465.00.71&cHash=e4f4304fdb
      Viac obrazkov
      http://www.airsoftbox.net/56/co2-rifles/1551-dominator-walther-1250-dominator.html
      Toto sa mi momentalne zapichlo do srdca.Pri prvom pohlade,som zostal bez slov.Cosi som o tom precital,pozrel videa a som nadseny.
      Konecne vzduchovka ako ma byt aj s vybavou.Chcel som si kupit CZ 200S,ale ked som zacal spocitavat doplnky tak ma cena zacala odradza.Naopak Walther ma vsetko v cena,na 2ej wwwstranke,dvojnozku,tlmic,manomeneter,ventil a vsetko je to zabalene v plastovom kufri no nekup to:woohoo:
      Video na 90 m
      http://www.youtube.com/watch?v=PIp8nUoe4Ug&feature=related
      Strelba na zivy terc
      http://www.youtube.com/watch?v=RTfT0ABVyJc
      Uz len najst kde je najlacnejsia a setrit:woohoo:

      #6687
        @fogas11

        na mna to posobi tak moc plastovo a krehko

        #6690
          @z3l3nac

          Fogas11: plastovo moze lebo je cela z fibreglassu,krehko asi Nie.Precitaj si o vlastnostiach fibreglassu.No ale neviem ci to zmeni tvoj nazor,lebo podla Teba sa aj roxor ked nan pritlacis ohne a vrati spet:laugh:

          #6702
            @caco

            z3l3nac: no nechcem ti brať tvoje ilúzie ale tá strelba na 90m bola z 40 Joulového modelu čo je FAC. Pokial to nechceš kúpiť na zbroják tak môžeš mať max 15 Joule! A za tie prachy za čo to predávajú si viem predstaviť kua inú kvalitnejšiu vetrovku.

            #6703
              @z3l3nac

              caco:ja viem,vyrabaju 7,5J,14J a 40J.Ked nasetrim kupim tu 40J No neviem kde za 19 000Sk zozenies lepsiu s tou vybavou.S kvalitou sa nejdem hadat.Nestrielal som z nej:woohoo: Ale chcelo by to dat spravit drevenu pazbu a nema chybu.Ak viete o niecom lepsiom v tej cene tak to tu napiste;)

              #6704
                @z3l3nac

                Pomylil som sa:blush: vyrabaju: kal. 4,5 mm/28J, kal. 4,5 mm/7,5,kal. 4,5 mm/16J a kal. 5,5 mm/40J

                #6705
                  @fogas11

                  a preco nechces 5.5mm ?

                  #6706
                    @mk13

                    Ked chces tu 40J potrebujes zbrojak, a nebolo by rozumnejsie kupit malokalibrovku?

                    #6708
                      @caco

                      No a ešte drevenú pažbu tak plus koľko chechtákov? Už sa to tu preberalo. Mám dojem že sa budeš blížiť 30 klackom:blink: Ja som kúpil Brococka aj s optikou, tl..čom a plastovým kufrom za 20 klackov. Výkon sa dá upravovať 👿 a dvojnožka ma netrápi, ale v airsoftovom obchode napr. kópia harisiek cca 1500 SK. No ja tam nechcem nič prišróbované radšej si ju podložím:P (samozrejme mi je jasné že s dvojnožkou to vyzerá akčnejšieB) ). Za Umarex by som nedal ani polovicu (pretože tento Walther je UMAREX)

                      #6709
                        @fogas11

                        neni ten “tlmic” zakazany iba na zbraniach kategoria A? a za 20 litrov kupis 2 malorazky tak si to rozmysli

                        #6710
                          @z3l3nac

                          Rozmyslam o kal. 5,5, poriadna malorazka CZ stoji 13 tisic na nase.Dvojinozka neni u mna len esteticky prvok.Ja chcem strielat na dialku od 50 m do tolko kolko dostreli:laugh: a to sa inak ako s oporou neda.A dvojnozky su dvojnozky.Na Umarex nemozem povedat zle slovo ,znamy ma Berretu Co2 od nich,kvalitne kovove vyhotovenie vazi 1,2kg a na 15m rozbila 2dcl flasu na zavaranie na 1 krat.Poctive nemecke spracovanie;)

                          #6711
                            @z3l3nac

                            Za pazbu nedam viac ako 5-6000 Sk,sam si ju navrhnem v pro-E(3D rysovaci program)Uz uvazujem ze aj na Huntera dam novu,nieco ako anschuts ale to je skoda,nasetrim na dominatora a ten upravim.Alebo tu pazbu budem robit doma sice pol roka rok,ale radsej ako dat za nu 9 000Sk.Inac na polskych a americkych strankach pisu ze je to kompenzator a nie tlmic(tak neviem).Inac si myslim ze ked ju najdem v reze al kde je rozobrata.Tak sa bude dat zosilnit,ved je to pneumaticke zariadenie.Pohladm v starych zositoch al na nete a bude tunning,fyzika nepustiB)

                            #6716
                              @jerem555

                              Pls. dá sa ako rezervoár pre stlaćený vzduch na PCP použiť aj vyradený hasiaci prístroj?

                              #6720
                                @caco

                                Fogas, Fogas ty si ale Fogas:laugh: Ak pozrieš fotky zo stretávok zistíš že každá vetrovka má na konci hlavne tú srandovnú vec. Ako sa to len ..á moderátor:woohoo:
                                Jerem555 NIE!Hasičák využiješ iba na Co2 na PCP potrebuješ 200 Barov to znamená potapačská flaša! Hasičák je tuším iba na 8 Barov.

                                #6722
                                  @caco

                                  Za 20.000 Sk sú možno 2 malorážky (síce neviem aké??asi to nebude ktoviečo) ale môžeš s nimi vybehnúť s kamošmi do lomu alebo na pole len tak pukať do terčov a iných srandovných prkotín? Alebo len tak na záhrade sa vyblbnúť? Alebo zorganizovať v lesíku HFT? No asi ťažko. Môžeš tak akurát ísť (za poplatok) na strelnicu (ak je otvorená). No nič pre mňa.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 37 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.