Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu PCP Walther 1250 Dominator FT

  • This topic has 36 odpovedí, 8 hlasov, and was last updated 01.02.2009/20:45 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #6725
      @jerem555

      caco napísal:

      Fogas, Fogas ty si ale Fogas:laugh: Ak pozrieš fotky zo stretávok zistíš že každá vetrovka má na konci hlavne tú srandovnú vec. Ako sa to len ..á moderátor:woohoo:
      Jerem555 NIE!Hasičák využiješ iba na Co2 na PCP potrebuješ 200 Barov to znamená potapačská flaša! Hasičák je tuším iba na 8 Barov.

      Áno,našiel som to – hasičák MAX 15 bar.:( Aký objem fľaše odporúčate, aby som to nemusel stále chodiť plniť?

      #6748
        @mk13

        caco:
        s tou 40J vzduchovkou mozes strielat tak isto ako z malorazkou – na strelnici. ta vzdusa pri 30 ci 40J bude urcite hodne pukotat a tlmic je tiez nepovoleny doplnok. za nejakych 400-500€ kupis kvalitnu malorazku a pri strelbe nad 50m sa nemusis bat ze ti strelu odfukne aj okolo letiaca mucha.

        #6751
          @majki

          jerem555.Áno,našiel som to – hasičák MAX 15 bar.:( Aký objem fľaše odporúčate, aby som to nemusel stále chodiť plniť?[/quote]

          Ak to nechces chodit stale plnit tak cim vacsi objem tim lepsie.Samozrejme ak nemas vumysle vlacit flasu so sebou.A este sa snaz si zohnat flasu na 300bar a nie na 200bar.

          #6777
            @caco

            mk13 no môžeš si byť istý, že tá letiaca mucha to nebude mať také lahké:P . Totižto pri PCP 50m je normálka,80m sa dá tiež a sú borci čo triafajú aj na 100 a 120m!!! Na 120m ciel velkosti dialkového ovládania od TV!!! A hlavne nie si obmedzovaný tým že môžeš strielať iba na strelnici, ale pokial neohrozuješ zdravie a majetok môžeš kdekolvek (samozrejme že nie v strede mesta alebo dediny;) )

            #6780
              @z3l3nac

              mk13 to video na 90 m je 40J verzia a podla mna je to tiche,ved je to len tlak vzduchu tam nema byt co hlasne a ko pri naboji.:woohoo:

              #6782
                @mk13

                no, ale ak mas vzdusu legalne na zbrojak, nad 15J, nepatri na strelnicu? a do 15J na sukromnom pozemku? oprav ma ak sa mylim. Netvrdil som ze sa neda trafit, ale ta strela do vzduse je hodne lahka.

                #6785

                Strielať zo vzduchovkou do 15J môžeš všade tam kde neohrozuješ ludi a nepoškodzuješ cudzí majetok čiže aj vlese na roli.
                Páni napíšte mi ako sem dostanem fotku alebo dajte niekto mail a pošlem vam ju a dajte to sem lebo som spravil taky nástrel že to musia videť všetci. Strielal som s Umarex 850 5.5mm prerobenu na vzduch a s asi 21-24J nieje moja mam požičane. Rozptyl je 18.5mm na výšku a 12mm na šírku a vzdialenosť 40m.

                #6786
                  @z3l3nac

                  Lubos musis ho zmensit pod 600pixelov.Inac admin by mal nieco robit s tymi obrazkami,lebo sa tu daju dat len male a potom nevidno detaily:angry:

                  #7123
                    @jerem555

                    Páni dnes dom držal v ruke (NESTRIELAL) Walther 1250 Dominator FT. Tá pažba teda nič moc k takej zbrani, aj ked je z neviem akých vlákien….
                    Myslím však len na vizuálny dojem pažby.

                    Ale ako flintička je to parádna. Vyvážená, dobre sedela v rukách, dokonca aj ten plast bol belkom príjemný…

                    Tak idem šetriť Juroše a zabúdam na CZ200.

                    #7126
                      @z3l3nac

                      Kde si ho drzal a co stal?Moja rec uz som aj zabudol ze CZ vyraba pcp:laugh:

                      #7131
                        @jerem555

                        Merkuria, som sa dnes nasrdil a som si tam kúpil tú “ževraj čínsku” hamerli combo 900 a v tom som ho zbadal….:huh:

                        #7139
                          @tomcat

                          ale ona cinska naozaj je …

                          #7144
                            @z3l3nac

                            Za chvilu bude vsetko z ciny(pomaly uz aj je).Hlavne ze sa s nou dobre strielat,ved aj cinani maju kvalitne spracovanie,ale ku nam sa dostava viac tej lacnej nekvalitnej.Inac nechcem ta nahnevat ale to hamerli si si mal bjednat z polska tam stoji 4000 Sk na nase:laugh:

                            #7213
                              @jerem555

                              2 tomcat: Ja viem že je to china, ale beriem to ako dočasné riešenie. A pomer cena – výkon – prevedenie bolo podĺa mna ok.

                              2 z3l3nac Polsko j epekná krajina, no ja mám rád osobný odber. Aj túto som si prezrel a vybral. Inak predavač bol O.K.

                              Ale aj tak, bojová úloha znie, našetriť, nájsť a zakúpiť W 1250 Dominator a flasu. :laugh: :blush:

                              #7214
                                @tomcat

                                sme sice OT, sorry, ale hadam nas za to neobesia
                                ved ja nehovorim ze je zla… mal som ju v ruke tak viem ze co od toho ocakavat, ten pomer cena/vykon (tym vykonom myslim samozrejme uzitok) je fakt vyhodny…

                                inak ked si si ju bol osobne v Merkurii vziat, nemal si nahodou v ruke aj BMK30? Ak ano aky bol tvoj pocit z nej?

                              Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.