Srnec s obrovským parožím – rarita

Príroda vie občas prekvapiť. Pozrite sa čo má tento srnec na hlave. 🙂 Je to rarita, alebo genetická manipulácia ? Pozrite si priložené video a ak máte chuť, môžete sa vyjadriť v komentároch pod týmto článkom.

 

Monster

Kapitális

Uverejnil používateľ Vadászunk 25. marec 2018

 

  Upozorni ma  
Upozorniť na
Igor
Host
Igor

wau!

Krnáč
Host
Krnáč

Domnievam sa, že pri tomto rozhodne ešte nie dochodcu sa stretli všetky dobré konštalácie. Na pravom kmeni je asi nejaký „defekt“, nedá sa to poriadne s dostupných pohľadov zistiť. Svoj vplyv na „mohutnosť“ parožia má aj lyko. Zaujímavé by bolo vidieť vytlčené parožie.

načonačo
Host
načonačo

Toto sú srnce v súkromných oborách v maďarsku, na ukrajine alebo rumunsku kde ich kŕmia hormónami aby mali takéto trofeje. Potom príde pracháčik si ho odstreliť a pekne zacáluje.

kiri
Člen
kiri

načonačo – palec hore. Niečo o tom vieš.
Ja viem od jedného pána, čo žije priamo na hranici a v Maďarsku má veľa poľovníckych kamošov,ku ktorým chodí poľovať, že je to presne tak.
Keď je srnec v lyku – strelia mu do parožia malorážkou ( to je to zranenie parožia) a potom do neho veterinár strieľa hormóny systémom kvázi v uspávacej injekcii, len tam nie je uspávadlo, ale tie správne hormóniky. Potom je z toho veľmi žiadaný artikel.
Je to zákon trhu – ak je dopyt – treba ho uspokojiť. Ak by to poľovníci nekupovali – nevyrábali by to.
Nič iné – len sú Maďari šikovní – asi šikovnejší ako u nás. A to niekoho (občas) žerie…alebo je to závisť, že dakto dokáže zarobiť a niekto nie. No a sú aj takí, čo po takom veľmi túžia – podarí sa im to streliť, potom sa dozvedia ako to je – a kričia – POMÓC – (oje..li) dobehli ma…

Myslím, že sa tomu hovorí karma.

Poučenie:
Je si treba veľmi dobre rozmyslieť, čo si treba priať – lebo sa to môže splniť.

A poznanie je k tomu navyše…a nebýva len tak sa-tármo…