• This topic has 52 odpovedí, 14 hlasov, and was last updated 14.04.2009/14:02 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7052
      @tomcat

      RadoK: myslis ten http://www.bolognesi.net co odtial bral Majki? Nie, ten obchod nepoznam a vidim ho prvy raz.

      #7053

      Nie, mam na mysli to co si uvadzal Ty ohladom montazi. http://opticswarehouse.co.uk/

      #7056
        @majki

        Chlapi neviem ci posielaju na slovensko.Skor nie ako ano.Je aj plneny dusikom.Niektore shopy su celkom zaujimave.Napr. tento stoji za to pozriet na ten vyber streliva.

        http//www.frinchillucci.it/department.asp?Id=255

        3!3nac.samozrejme ak to pojde aj na 130m strielat;)

        #7059
          @majki

          tomcat dik za tie adresi na tie montaze ale ako sme sa uz bavily pred tym tie anglicke shopy su pre mna komplikovane kvoly jazyku a roznomi prevodmi vopred atd.Tu som udal adresu,mail,danove cislo a bolo to.Dosiel kurier a kesol som to vhotovosti.Bez problemov.
          Meral som to tym spagatom.Tak mi to vychadza tych 22cm az 22,3cm.obvod.
          A priemer podla pravitka cca 6,8cm az 7cm.Toto je aj pre Lubosa nech sa nato pozrie cisa hodi ta jeho montaz.
          Bol som trochu lyzovat tak mam aj dake foto.Skusim to sem pichnut.

          #7060
            @tomcat

            RadoK:
            s http://opticswarehouse.co.uk/ osobnu skusenost nemam, viem ale minimalne o 5 ludoch v CZ a SK co odtial kupovali a boli velmi spokojni

            #7061
              @majki


              Tak tu sa tie fotky.Krasny slnecny den aj ked trochu kosa.Zamerne som vybral kolegov dom.Ukazuje nan sipka vtom kruzku.Vzdusnou ciarou odhadujem okolo 800m.Len moj odhad doplnam.Mozno aj viac.

              #7063
                @majki


                Takto to vyzera na 8x zoom

                #7064
                  @majki


                  Chlapi neviem ci to ma vyznam pokracovat dalej pri tejto maximalne povolenej kvalte fotiek co sa smie sem davat.HROZA. a takto to vyzera 16x

                  #7065
                    @majki


                    24x

                    #7066
                      @majki


                      A takto pri 32x ale musel som zmenit miesto lebo som stal na pristupovej ceste a slo auto tak som sa presunul pred firmu na parkovisko asi o 100m vyssie.Nie dalej takze vzdialenost je ta ista.

                      #7076
                        @z3l3nac

                        Majky ak je toto vzdialenost 800 m a viac tak si ma prave presvecil ze na vzduchovku(lamacku,pakovu,pcp)staci max 16x priblizenie.Skus dat terc na 100m a 200m a pribliz 16x a potom daj foto.Dik;)

                        #7097
                          @majki

                          3/3nac. Nemam tu terce.Vyber si nieco insie.Co budes vediet si predstavit velkost pozorovaneho objektu.Napr.Vcera som skusal pozerat aj na skatulku cigariet cca 38 az 42m.Pri 24x sa mi vydi ze sa uz dalo citat co je na nej napisane.Podla mna nemozes porovnavat dom o sirke cca 16 az 20m na 800m stercom o velkosti 14x14cm na 100m.Moj nazor 16x je malo na 100m na terc o velkosti 14×14.Ak teda chces tak urci predmet o akom mas predstavu jeho velkosti a aj teda kvoli tebe(a ale len ze si to ty:laugh: )pojdem do toho mrazu,odmeram 100m,dam na 16x a odfotim.;)

                          #7205
                            @lubosko

                            No Majky toto,som necakal.Vyborne.Podla mna je to super a mne by to stacilo.B) :woohoo: :silly:

                            #7278
                              @majki

                              lubosko
                              Ja viem:P Na to PCP to bohate staci.A za tie penize je to fakt slusne.Hlavne ten obraz je krasne cisty,farby tiez super a aj prenos svetla vynikajuci.

                              #7279
                                @z3l3nac

                                Majky skus ten terc 14×14 a flasu z vina na 100m?Pribliz to na 16x a potom podla teba na ake priblizenie by to bolo vhodne a odfot.Diky Majky:woohoo:

                              Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 53 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.