• This topic has 52 odpovedí, 14 hlasov, and was last updated 14.04.2009/14:02 by .
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7790
      @majki

      Takze nevies na isto kcomu su tam tie sraubicky pod kritkami.Je tu niekto co bi vedel surcitostou povedat kcomu sluzia?Zatial som stym nerobil nic.Myslel som ci nahodou ked ju trochu pritiahnes,pojdu potom tocitka viac ztuha a kde zase povolis tak sa bude snimi lahko klikat…

      #7793
        @jerem555

        Majki je to na to, čo som popísal. Trozdiel v “ľahkosti klikania” necítiš, bo je tam pružinka, ktorá umožnuje tomu “klikaciemu segmentu” hýbať sa. Keby bol napevno bez pružinky, nepohol by si tým – fungoval by ako čap… a to nechceš.
        Som to zistil keď som špekuloval s pňmojim prvým puškohľadom (nech mu je zem ľahká)

        #7882
          @majki

          To jerem555
          Diki ti.A ked ze si uz odpalil ten svoj stari puskohlad,nezistil bi si este naco je ta druha sraubicka vstrede. pri vyrobnom cisle na fotke je trochu vydiet.:huh:

          #10297
            @panel

            Ahojte,

            mam na predaj Nikko Stirling Platinum Nighteater 8-32×60 AG IR (LRX illuminated reticle, inc sidewheel and sunshade) s montazou Bisley 30mm Adjustable Extra High Mounts (30mm, 2-piece double-screw adjustable mounts). Uplne nova nepouzita, nechcete niekto? 0915464032

            #10327

            mno, ešte cenu keby si nám dal :kiss:

            #10723
              @doktor70

              Chalani je NIKKO STIRLING vhodný aj na guľovnice?

              #10725
                @tutifruti

                No neviem, ale zdá sa mi že táto značka je len na vzduchovky.

                #10727
                  @fogas11

                  na gulovnicu to nedavaj radsej naspor a kup nieco lepsie

                Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.