Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7499
      @myrolm

      mozem sem nahodit aj tech. vykres ak chcete a oznacenie toho tesnenia, mozes si to dat vyrobit 🙂

      #7506
        @jerem555

        JJ pls. nahoď to sem. Aj výkres a aj označenie tesnenia. Iste sa mnoh ľudí poteší…;)

        Dakujeme:laugh:

        #7727

        Kto mi povie aky priemer tubusu má puškohľad 6×42 dodávany zo vzduchovkou Hammerli Hunter 900 potrebujem vedieť či je to 25.4mm alebo 30mm ?
        Za skoru odpoved dakujem.

        #7747
          @lukasz9

          Vacsinou to byvaju palcove tubusy, 30mm je skor zriedkavost…ale na 100% to neviem

          #7755
            @majki

            To Lubos
            Vsak tam zavolaj do firmy a spytaj sa.Ja som tam volal uz zoparkrat a spytoval som sa na veci ktore predavaju,ale vedeli ze to nejdem od nich brat ale od inakadial.Aj napriek tomu boli ochotni
            a vysvetlili a poradili mi naco som sa spytoval.

            #8212
              @jerem555

              2 Dionyz:
              No Hammerlina je na pohľad pekná. Keď sa na ňu pozrieš z blízka tak na nej nájdeš chybičky krásy, ale isto v tej cenovej relácii je to veľmi dobré.. Sila, tak tá sa jej nedá odoprieť, tie 4 kg to nemá len tak zo srandy. Váhy som sa bál, ale je to v poho… Optika je ok, znova pomer cena vs. výkon 100%. Ja som chcel niečo, čo nie je DODO, teda plne funkčné, ale aj také, aby som to mohol upravovať. A to presne je Hammerli Hunter Force 900. Je fajn a som s ňou spokojný….

              #8544
                @jerem555

                MyroLM, neopúľtaj ma…:(

                #8560
                  @myrolm

                  nejako nestiham 🙁

                  #8715
                    @jerem555

                    2 MyroLM: poslal som Ti správu, alebo my pls zavolaj.

                    2 all: Máte niekto nafotené vnútro Hammerli hunter force 900? Chcel by som ich porovnať s mojimi fotkami len mi sem nejdú vložiť:( dik

                    #9626
                      @jerem555

                      to Juro:
                      Začnem trochu inak, strelivom. Do mojej som skúšal rôzne a Levice neodporúčam, najlepšie sú JSB a ak chceš viac penetrovať tak aj Heavy.

                      Ja mám huntera od začiatku roka a keď som ho doniesol dom, okamžite som ho rozobral – aj keď je to asi blbosť – chcel som vedieť ako to je s kvalitou materiálov. Po pravde som bol skor zklamaný (tomcat vie:) )ale nie je to až také hrozné. Celú ju treba vyčistiť lebo tu a tam sa našla nejaká tá nečistota. prevedenie piestu je na zaplakanie, taký zvarenec dvoch častí plech 2mm a osadené tesnenie. Teraz pracujem na zaobstaraní nového, aj keď mi MyroLM poslal jeho vylepšenie, nové tesnenie, za čo mu touto cestou ešte raz ďakujem. To Mirove tesnenie je o 1000% lepšie ako pôvodné. celkom fajn je vyčistiť a preleštiť aj tú piestnicu či ako sa to volá, proste ten valec, v ktorom sa piest pohybuje. Pružina bola napatlaná takým čiernym sajrajtom, v ktorom som našiel dtobné kúsky neviem čoho, tak som ju celú vyčistil a namazal vazelínou. Iste odporúčam pet tuning, lebo z tej pružiny to odfrkuje jak sprosté a znízi sa aj rezonovanie pružiny. Ešte ma na nej irituje plastové vodítko pružiny a plastová ochrana spúšte, aj tieto chcem dať spraviť z kovu.

                      Na montáz k puškohľadu radšej zabudni a nahraď ju jednodielnou. Nevravím že ten puškohľad je totálna bomba, ale nie je ani zlý a mne ide dobre aj nastavenie paralaxy. Truglo je blbosť a moc cez to nestrielam.

                      Jednoducho sečteno a podtrženo HHF900 C je celkom dobrá, aj keď kvalitou to nie je Diana alebo HW, ak sa s ňou trocha pohráš, ničo vymenís a doplníš, máž celkom pohodovú vzduchovku s pevnou hlavňou a dobrým pomerom výkon vs. presnosť.

                      áno, viac kope a spúšť je tvrdá, ale na to sa dá zvyknúť a časom sa chcem pozrieť aj na spúštový mechanizmus (ak sa podarí) a vytunit ho.

                      Ak ju cheš kúpiť, uvedom si čo od toho čakáš, prečítaj fóra a rozhodni sa….

                      #9627
                        @dodino147

                        jerem ten puskohlad hammerli 6×40´ktory bol na nej original, tak on ma regulovatelnu paralaxu_?

                        #9628
                          @jerem555

                          áno, nastavuje sa vpredu, čo mi trošku vadí, mal by som radšej to kolečko na boku….

                          #9629
                            @dodino147

                            no tak to je potom super, preco potom nepise pri nom ze AO

                            #9630
                              @jerem555

                              netušim. viem že sa predávali aj samostatne ale či tie mali AO – netuším…. čo je dôležité, že zatial zvláda to kopanie.

                              #9632
                                @dodino147

                                no veru, ja som vymenil pruzinu na svojom hatsane, a dakoval som bohu ze som si kupil deltu a nie nejaku sracicku, trieskalo to jak svina , teraz trosku lepsie,
                                a ten pet je super, nepocut to rincanie pruziny a ide to pekne hladko…

                              Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 336 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.