Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 316 až 330 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #12760
      @tibor76

      NESTOR.KEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSVOJ SI ZAKON O ZBRANIACH.PISES ZE MAS 25 ROKOV,NA OBIANKU ALE NEMAS :woohoo: :silly: (ROZUM),POCHOPIM,KED JE ZVIERA SMRTELNE CHORE ALEBO ZRANENE,VTEDY MOZES POUZIT ZBRAN NA UTRATENIE,INAC SA DOPUSTAS TRESNEHO CINU!!!TO TA BAVY TAK ZABYJAT????NAVSTIV AFGANISTAN A POCHOPIS-ZI A NECHAJ ZIT…JA SOM UZ VYDEL DOST MRTVYCH A ZRANENYCH(DUSEVNE AJ FYZICKY)A MAM AJ KAMARATA CO TAKTO TRPI,NECHCES SA SNIM VYMENIT????MOZNO POTOM POCHOPIS O COM JE ZIVOT… MR.JURO…..PEKNE POVEDANE AJ MYSLENE…. B) PS-HHF900C JE SLUSNA VZDUSKA,KED JU VYTUNIS TAK JE LEPSIA AKO SLAVKA 634,TO VSIO……. 🙂

      #12763
        @tibor76

        OSPRAVEDLNUJEM sa za hrubu chybu v slove ZABYT spravne ZABIT,za pochopenie DAKUJEM. :blush:

        #12764
          @nestor-kea

          tibor76 neviem sice kolko mas rokov Ty ale citat sa uci v prvej triede …….!!!
          1. kde si nasiel ze chcem zabijat macky a psov (potkany neriesim to je skodna)a vobec zabijat…….???!!!!!
          2. o moralke kaz detom v skolke a na ZS myslim ze by to pomohlo aby si potom nenatacali videa ako zapaluju mackam chvost alebo ovali psa zeleznou tycou ( to je ale o niecom inom )
          3. ked sa na nieco pytam tak by som poprosil odpoved a nie kazen
          4. najprv citat potom rozmyslat a potom pisat
          este jedna vec asi si z mesta ale u nas na dedine sa bezne potuluju psy ktore nahanaju sliepky a kacky a inu hydinu a ked dostane ranu do zadku tak ho to hned prejde a viac nepride asi tolko k tomu “zabijaniu” v zivote som zabil jednu sykorku ked som mal 12 a nebol to dobry pocit 🙁
          mr.juro dik za nazor aspon niekto to precital a reagoval normalne 🙂

          #12765
            @tibor76

            Nestor.Kea napísal:

            na co strielat do zapaliek z 10m strielat potkanov na 20m prehanat susedove psy strielat po mackach ktore mi lozia do pivnice atd …proste na vsetko strielat na terc a mam doma staru slaviu 631prditko…!!! takze slavie nemusim neviem sice co s tym ma spolocne ze na co to chcem sportovy strelec so mna asi nebude jednoducho aby som ju mal doma a mohol strielat na vsetko a hlavne vela vela vela
            a co tato…….??? http://www.detex.cz/norica-dream-hunter/

            Tu si sa priznal ze chces strielat do ziveho. To pluvatko ti kludne staci na ten zverinec,silnejsiu vzdusku do 15J,tu pouzivame len do tercov a plechovic,strela sa zavrta az cca.2-2,5cm do slaniny,takze si predstav co to urobi tomu zvieratu(zmrzacenie).Ak chces na zvieratka,ostan pekne pri tej svojej pukacke,ak na plechovice do 60 metrov tak HHF900C.Ak si chcel vediet tie informacie s toho vrchneho prispevku tak pouzivaj na to SS. A ohladne tej buzeracie to si sa kopol,zakon sa ma dodrziavat, alebo porusovat?????Teraz uz neviem…. :silly:

            #12766
              @nestor-kea

              nie som isty ci na 30 metrov sa zavrta diabolka 2,5 cm ale budis radsej to nebudem skusat ta stranka vzduchovkar bud neexistuje alebo to malo byt vzduchovkari a tam som toho moc nenasiel a co sa tyka zakona ked niekto poskodzuje moj majetok musim ho branit a myslim ze za potrhanu kacku v cenovej hodnote 50€ je rana do prdele este celkom mierna B)

              #12767
                @tibor76

                Na 10-15m ano.zavolaj tel.0948523270.Rad ti zodpoviem na otazky.

                #12768
                  @jerem555

                  Ad HHF vs. slanina, treba vyskúšať B) :laugh:

                  #12770
                    @tomcat

                    Nestor.Kea srdecne ta pozyvam na nejake nase stretko, podla toho co tu citam z tvojich prispevkov si ta dovolujem nominovat na drziak tercov…
                    a kludne ich mozes drzat aj na 100m a uvidime co s tebou spravi 14J… do smiechu ti nebude
                    sliepky mas drzat za plotom ako aj svoj majetok aby nik cudzi bez jeho prekonania sa k nemu nedostal… aj to je spomenute v zakone ak sa nemylim… jednoducho nevynakladas dost na to aby si zabranil neopravnenemu vstupu na svoj pozemok

                    #12773
                      @nestor-kea

                      aby som to trochu upresnil lebo vidim ze kazdy ma uplne radost s toho sa na mne vyvrsit tak asi som mal trochu skreslene predstavy o tom co vzduchovka dokaze pretoze s tej mojej slavie by som sa kludne nechal strelit hoci kam a kludne s 30 metrov a nic by sa mi nestalo :woohoo: takze vzduchovky uz su asi na trocha inej urovni ….
                      tomcat co sa tyka pozemku a jeho ochrany to neriesim to by sme sa mohli hadat donekonecna (kto chce psa byt palicu si najde ) a myslim ze toto vlakno je o niecom inom ako o zakone a pozemkoch

                      #12774
                        @tomcat

                        sa dost mylis, pokial si chces branit svoj majetok zbranou, tak musis urcite zakony dodrzat a jednym z nich je aj pasivna ochrana majetku… ak nie je a mas volny vstup na svoj pozemok, musis to strpiet… 😀 aj keby ti tadial zacali ludia prechadzat miesto toho aby to obisli, jednoducho si nepouzil dostatocne zabezpecenie, alebo zacnes aj po nich strielat?

                        #12776
                          @nestor-kea

                          Na ludi nemierim ani nestrielam a to mi chodi cez pozemok kopa ludi ale toto neriesim………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mna zaujima vzduchovka tato pripadne nejaka ina dobra a nie aby mi tu stale niekto cistil zaludok ja chcem len info….

                          #12777
                            @z3l3nac

                            Nestor, pri tebe mi hned napadol Panel, dufam ze sa za to nenahneva na mna :silly: , nic si z toho nerob, rozdiel j v tom ze ta nepoznaju a aj medzi vzduchovkarmi sa najdu taki ako ty. Len o tom bud nehovoria al sa poznaju.Po starsi moc nemaju rovnaki meter nacudzich. Ja osobne uznavam strelbu na terce,kovove sklopne a mysi ci potkany max. Bud si kup Hamerli al hatsana 150- ale to su uz ine kopance a s origo pruzinou je problem to natiahnut :blush:

                            #12778
                              @nestor-kea

                              neviem kto alebo co je Panel takze v pohode a nemam sa preco hnevat si jediny ktory mi normalne odpovedal co sa tyka toho strielania na Gunshope sa ludia bavia o strielani na skoro vsetko ale tu je to problem a idu ma linčovat :angry: kopanec to znamena spatny naraz ….??? to by mi asi tak nevadilo len ked stale musim premyslat ze co ak sa mi na tom nieco pokazi 🙁

                              #12779
                                @z3l3nac

                                Panel je 1 manik na ******.xx,dobry chlap.Ten kopanec je spetny raz :laugh:. Kamarat ma 3 Hatsany uz min 2roky,hadam aj viac,zajtra sa ho popytam a ani 1 neopravoval. Teda sa mu nic nepokazilo. Zalezi ako strielas a aky kus kupis. Moze tam byt chyba materielu ako vsade. Pozri si
                                http://www.colosus.cz/zbrane/vzduchovky-dlouhe/?producer=153
                                Urcite s pevnou hlavnou a kal.5,5 kedze to chces na skodnu.Modeli 100, 105, 150

                                #12782
                                  @billy-igl

                                  hhf je fajn kupa na zaciatok v tejto cene nic lepsie som spokojny nic sa nepokazilo. osobne by som si po tom asi kupil hatsana 100x . 105 , 150, 155 skor ale s tych poslednych….da sa s nou strielat aj na 50m plechovku trafis…tu uz velmi zalezi na dobrom strelive.naj asi jsb skusal som asi15 druhov… dobra ucinnost je tak do 20m a este aj presne trafis…a nemusis kupovat dalekohlad….ten je fajn aj obraz ma dobry…hrnec 30mm trafim aj na 100m.asi vse.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 316 až 330 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.