Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9634
      @jerem555

      dodino, inak ako máš ty na svojom hatsane riešený piest? “podobá sa to na ten, čo má slávia?

      #9635
        @dodino147

        neviem aky ma slavka nemal som moznost ho vidiet, ale moj sa mi zda v pohodicke, neviem co konkretne chces vediet, mohol som ho sfotit a dat to tu…pri najblizsom rozoberani ho tu dam a ohodnotis…

        #9636
          @jerem555

          myslel som na to, ako máš riešené tesnenie, či ako o-krúžok, alebo ako celkové ukončenie piesta, bo ja keď som nahodil ten o-kružok, sa mi zdá, že ten výstrel je taký hladší – nekope to tak. a sila ostala. Ale toť len môj pocit

          #9637
            @dodino147

            davam to nakloniec pestu, ma to tvar o pockaj skusim nejaky obrazok ale dam to do temy hatsan…ok

            #9675
              @mrazik

              Zdravím,od dnes mám aj ja túto vzduchovku,je to moja prvá:silly: ..,aj napriek dlhemu pozorovaniu tohto fora + iných,váhaniu a obáv som si ju objednal.Prvé dojmy:nie je”na zahodenie”…Trochu som ju dnes zastreloval/takych 50 rán/zdá sa celkom presná,používal som jsb-éčka exact,sú fakt dobré..tot zatial moje poznatky,keďže somj nováčik:) ..chcel by som vás poprosiť,ak ste niekto z okolia TN,či by ma nemohol niekto zasvetiť do rozborky a nejakého toho tuningu,sám z návodov nemám odvahu..:blink:

              #9676
                @dodino147

                zatial kym ti to ide tak to nechaj tak, potom sam zistis co ti vadi a budes sa snazit vylepsit to,
                ja by som najsamprv vystrielal aspon 1000 diaboliek , nemusis JSB 🙂 , a potom sa uvidi, ked nemusis nerozoberaj to…a ked sa predsa len rozhodnes, tak ti k tomu netreba nikoho, sam sa to naucis najlepsie;)
                moj nazor

                #9677
                  @mrazik

                  dam na teba tak zatim dikes,ozvem až potom…B)

                  #9706
                    @mr-juro

                    Ahoj Jerem555,
                    vdaka moc za rewiev. skoro som si ju kupil.
                    stve ma ta ‘nekvalita materialov’ ci ako si to nazval.

                    Praveze by som chcel vzduchovku, ktoru nemusim uz upravovat, aby bola dobra.
                    Som totizto v tomto zaciatocnik, na druhej strane zase verim ze by som hned pochopil co tam co robi a ako to pracuje, ale potom zistovat najlepsie veci a zhanat…
                    na to uz cas nechcem obetovat.

                    Bol som sa pozret aj v jednom shope (polovnik) a tam mi tetuska ukazala jednu dianu ale mala umelu pazbu (co sa mi moc nepaci) a bola aj drahsia.
                    nevadilo by mi bachnut nejake to oiro za uz ozaj dobry pomer kvalita-cena.

                    Vyskusam teda najst nejaku kvalitnu dianu, ale ked som sa teraz chcel pozret na merkuriu.net , stranka bola hacknuta nejakymi turkami
                    q 8 – D

                    asi sa zavrtam tuto do fora ak tu je aj o dianach (co si myslim, ze ano 🙂 )

                    Este raz diiky

                    #9713
                      @tomcat

                      v tom pripade siahni po znacke Diana, Weihrauch, AirArms… tam fakt nemusis do vnutra absolutne siahnut…

                      #9741
                        @jerem555

                        mr.juro: myslím, že dobre myslíš čo myslíš….:)
                        preložené: ideš na to dobreB)

                        #9742
                          @fogas11

                          v inzercii je jedna na predaj myslim ze ju predaval lukasz9

                          #9774
                            @mr-juro

                            nazdar,
                            mozno by ste ma kopli do hlavy, ale objednal som si tuu hammerli 900 combo.
                            dal som aj za diabolky, puzdro ktore si upravim, terce 200 eciek.

                            kaslem na to
                            cital som od niekoho radu, ze je presnejsia natahovacka ako lamacka (jasne ze zalezi na strelcovi) a ta hummerli sa mi celkom aj paaci.

                            Ak ma strielanie bude viac bavit, kuupim si lepsiu.
                            ja maam totiz financny rozmach narozdiel od 90% sveta B) .
                            a premna je lepsie zacat zo sunkou ako zo supou, lebo prechod z horsieho na lepsie je prijemnejsi ako pohybovat sa stale tak isto asi alebo este nebodaj do horsieho.

                            tiez som zacinal s PC 386 co bolo uz v tej dobe :S
                            ale potom ma nic nemrzelo ked som system trochu “upravil” (zaciatocnik, viete si predstavit)
                            teraz som certifikovany expert B)

                            mam take nadanie na vsetko coho sa chytim a verim, ze sem vzdy mozem prist o radu od skusenych strelcov.
                            tiez rad poradim ak budem vedet a podelim sa o skusenosti.
                            Len v tomto smere ich asi az tolko hned na zaciatok nebude.

                            Tak som si vylial srdce a oznamil som co som spravil ak to niekoho zaujma q8-D

                            #9776
                              @caco

                              Kolko ludí tolko chutí. 50 ludí ti bude hovoriť že si kúpil zle, ďalších 50 že si kúpil dobre. Ale mám dojem že vyslovene zlú recenziu na túto vzdušu som nečítal. Takže nech ti slúži.

                              #9780
                                @fogas11

                                samozrejme ze je pakova presnejsia lebo ma pevnu hlaven ziadny vakel nehrozi a ak mas hodne peniazkov si si mohol naozaj kupit nieco so stlacenym vzduchom

                                #9784
                                  @dionyz

                                  to mr.juro:je to zlatá stredná cesta,nech ti slúži, ked budem mať nazvyš peniažkov aj ja si ešte dokupim takú.:laugh:

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.