Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9785
      @dodino147

      Dionyz ja si tiez chcem kupit tu hammerli, ale skoro to nebude.:( ..chytaju ma zberatelske chutkyB)

      #9786
        @dionyz

        To že si ju kúpim som nemyslel zo srandy, ale naozaj!

        #9787
          @dodino147

          naozaj zo srandy,
          alebo naozaj si ju chces kupit?:)

          #9788
            @dodino147

            uz nemusisi odpovedat,
            zle som to precital…teraz uz rozumiem…

            #9789
              @dionyz

              Teraz ja nerozumiem, čo si zle pochopil?

              #9821
                @jerem555

                chalani, nakoniec dopadneme tak, že kto nebude mať HHF 900 Combo neni vzduchovkar:laugh:
                A budeme ich vylepšovať, tuningovať a ………….

                Ale podľa mna je v poho. stredná cesta výkon, presnosť a dobre vizerá

                #9832
                  @dionyz

                  Však to som povedal aj ja ! a dostal som zlú karmu;) pomaly si už nemôžeš povedať svoj názor, lebo ťa okarmujú:laugh: takže pozor na jazyk:laugh:laugh:

                  #9834
                    @dodino147

                    dionyz uz som ti to napravil 🙂

                    #9837
                      @dionyz

                      Vdaka to ti nezabudnem:laugh:

                      #9838
                        @jerem555

                        Páni, menil už niekto to kónické tesnenie na piestnici? ak áno tak za aké?

                        #10578
                          @mr-juro

                          Zdravim,
                          Mohol by mi niekto poradit ako a co presne naolejovat na tejto hammerli 900?

                          asi ma vysmejete. :laugh:
                          viem si to precitat aj prelozit co treba z navodu, ale co ja viem co to je za nazvy
                          :blush:

                          viem, ze do hlavne treba naliat aspon pol deci
                          (jasne, ze zart)

                          Vdaka za info

                          #10653
                            @jerem555

                            No tak som sa dnes trápil s novým piestom a tesnením. naládoval som ich do vzduchovky a poďho strielať.
                            Chcel som spravi´t porovnanie s priestrelom zlatých stránok, ale našiel som len dve tenšie. Dal som ich k sebe a výsledok je nasledovný (Strela nebola kolmá na cieľ):

                            prvé zlaté stránky prestrelené skrz, teda 46 strán úvod + 66 strán biele stránky + 152 strán zlté stránky = 264 strán

                            Druhé zlaté stránky skrz to už nebolo, ale predsa:
                            prestrelené 24 s úvod + 8 s trán z bielych stránok – tam ostala diabolka zaseknutá, ale diera v papieroch pokračuje ďalších 111 strán.

                            Čisla ktoré uvádzam hovoria o počte strán, nie ich poradí v zozname.
                            Zdá sa mi to strašne veľké číslo:296 strán prestrelených a ďalších 111 strán prederavených. Dtrielané bolo s JSB exact.

                            kua teraz by sa hodilo chrono

                            Prvá rana bola jak prasa, dokonca som videl z hlavne vyletieť iskru – ze vraj to bude ten diesling.

                            #11129
                              @myrolm

                              no vyzera to tak ze s novym piestom si spokojny 🙂 btw: nemas za co a pod na stretko 🙂

                              #11386
                                @thomas32

                                No tak uz aj ja sa zachvilu k vam “hammerlinakom”:laugh: pripojim lebo som si povedal ze nieco prikupim a tak sa stalo objednal som si Hammerli

                                #11387
                                  @jerem555

                                  výborne….. Tešíme sa:)

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.