Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11398
      @thomas32

      No stalo sa vam niekomu kto ju mate ze sama vystrelila????cital som ze ich na Slovensku prerabaju aby mali legalny limit a pokazia nieco na spustovom mechanizme a potom to samo striela sem-tam:(

      #11399
        @jerem555

        Thomas,najhoršie čo môžeš spraviť je, bať sa niečoho čo ešte nemš… Keď Ti príde, ošahás, uvidíš. A pochybujem, že by to niekto na SR prerábal. Odkiaľ ju berieš?

        #11402
          @fogas11

          postarka to tam srobovakom spara na poste :D:D:D

          #11405
            @thomas32

            no ja som si ju objednal z Colosusu a pride mi (co som najviac nastvany) az v utorok lebo oni objednane vzduchovky posielaju na Slovensko v piatok tak uvidim…a k tomu srobovaku no ona sa ta vzduchna vyraba zrejme v 16 J a v SR je ako vsetci vieme povolenych len 15J a ked ju chcu na Slovensku predavat (vid merkuria) tak musi mat legalnu hranicu….a na gunshope som sa este docital ze jeden nick ma asi pem sa mu stalo ze mu hammerli kupena z merkurie zacala dakedy sama strielat po odisteni poistky a ked uz asi 3-krat reklamoval tak ten co vedie merkuriu mu dal novu a povedal mu ze TATO NENI UPRAVENA na zaklade toho to sudim Fogas

            #11406
              @myrolm

              no neviem odkial si to nabral ze to samo vystreli, ta vzduchovka ma proti spatnemu uvolneniu paku poistku ze by udrzala aj kona a pokial ju nenatiahnes dobre tak sa ti to vrati. neviem co to je za blbost a ktory exot to napisal, asi ju v zivote nedrzal v ruke 🙂 moja ma odstrielane cez 2000 ran a nikdy sa nestalo ze by sama vystrelila. smaozrejme pokial to rozoberies, spravne nezlozis a nedas tam poistku tak sa to moze stat.

              #11408
                @fogas11

                neviem kde si to nabral a kto by upravovoval vykon podla normy ked pri tom nesplna bezpecnostnu normu 😉 to je ako keby davali na slavii kratsiu strunu ale sama by vystrelovala 🙂 to je podla mna riadna blbost
                radsej by som hladal problem u predajcu obiednal by som si inde ja mam nepeknu osobnu skusenost s obchodom merkuria:unsure:

                #11416
                  @jerem555

                  Ja zdielam rovnaký názor ako kolegovia, teda až na Fogasov pohľad na merkuriu (ale o tom sme už písali, že fogas:laugh:) Jedno je však isté. pokiaľ nevyskúšaš, nebudeš vedieť. Ja som taký národný pako a z ČR by som ju neobednával – hlavne kôli možnej reklamácií. Mne v merkurii hammerli menili – ale bolo to pre to, že že sa mi nedala vrátiť páka do pôvodnej polohy – proste sa zasekla a chcelo to trocha maturovať aby poslúchala, nie ešte, aby sama vystrelila. A jeden telefonát do merkurie p. Šabík mi ju bez všetkého vymenil kus za kus.
                  Ale teraz, aj keby sa mi znova stalo niečo podobné, už poznám ten mechanizmus a isto by som to “pozrel” doma.

                  #11426
                    @thomas32

                    No ja som si pred tym nez som objednal precital fora hlavne gunshop a tam sa na to stazovali a neodporucovali ju kupit lebo ze sama striela a dalsie veci ale ja si to nemyslim a tak som to riskol takze tie veci to je gunshop a stazovali sa presne na tu poistku ze ked ju odistili tak necakane vystrelila

                    #11428
                      @thomas32

                      No tak potom ti ludia museli natrafit na chybne kusy alebo sa v tom niekto sparal a nezlozil to dobre..

                      #11429
                        @jerem555

                        Ak sa dobre pamätám, tak na gunshope sa na problémy so spúštou sťažoval len jeden užívateľ…

                        #11436
                          @ivan13

                          Páni, neviem preco sa tu dohadujete o tých úpravách ked na stránke UMAREX je jasne uvedené ze sa vyrába len v prevedení 14 Joule. Aj ja uvažujem o jej kúpe. V cechách je lacnejsia o 46 Eur aj s dopravou.

                          http://www.umarex.com/index.php?id=products&L=en&haupt_id=1&unter_id=2&variante_id=2.4936&cHash=b20730374f

                          #11437
                            @jerem555

                            hm, pred časom tam bolo napísané 16J:dry:

                            #11438
                              @jerem555

                              hm, pred časom tam bolo napísané 16J:dry:

                              #11442
                                @myrolm

                                jezisi kriste, ako to moze samo vystrelit? vsak keby si ju mal niekedy v ruke musis vediet, ze ked to natiahnes zaisti sa to, potom to musis 1 krat odistit ked vracias paku spat, druhy krat musis odistit spust, je nerealne aby poistka na spust sama spadla, za 1. ma dlhy chod a za 2 nejde to len tak ked do toho zafuka vietor. ja to vidim tak, ze niekto na gunshope to rozobral a neposkladal poriadne, teraz mu to samo striela a on to nevie prezit, takze na to nadava. pokial si chcel, tak si mal prist na stretko, mohol si si s nej zastrielat, alebo prid do LM, vybehneme niekde mimo a uvidis. kludne ti ju aj rozoberiem aby si videl ze od ciny to ma straaasne daleko 🙂 tam je poctiva ocel a nie blato, vsak preto aj ma 4 kg 😀

                                mimochodom, moja ma poctivych 14,46 J s EXACT-mi, merane na poslednom stretku.

                                #11446
                                  @thomas32

                                  Tak dobre ved aj ja ju otestujem ale az o tyzden lebo Z colosusu posielaju objednavky ako som uz spominal kazdy piatok a pride do az v utorok ale o tyzden…….ale mne sa nechce cakat B) no budem musiet:( …. takze ako som sa tu od Myra dozvedel ze 14,46 = 230 m/s tak to je menej ako CZ 634 ibaze by to bolo tym ze pouzil tazsie strelivo ako normalne ale ani to o moc nezvisi vykon ale budem spokojny ked to bude aspon nad 220 m/s

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.