Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #12495
      @mr-juro

      no neviem ze ci to je zvuk struny ako mlati naokolo, ale je moju flintu dost pocut pri vystrele, bohuzial moc z inymi vzduchovkami nestrielam a naposledy co som mal slavku v ruke bola dlha doba a takisto som sa v tedy na zvuk zrovna nesustredil…

      #12496
        @icozv

        tak neviem, tá moja má pekný zvuk aspon mne sa páči, ale so strunou tam nepočujem nič.
        No ved za vyskusanie nič nedáš, skus uvidíš.
        alebo počkaj kým ti niekto skusenejší nepomože.

        #12498
          @billy-igl

          ani mne nie je pocut strunu…nerobil by som to moze to i trosicku brzdit aspon podla mojho nazoru….

          #12505
            @thomas32

            No mne napriklad ked strelim tak ta struna tak praskne ze tam nielenze vidim(na plechovke) a citim tu silu ale aj ju pocujem:lol: mimochodom zo 631 aj 630 som nestrielal tak davno a myslim si ze mam v ruke nejaky lahky special oproti Hammerli…toto je OT ale ja vlastne nemam co uz ani robit.. v zahrade strielam na 10metrov viac nemozem lebo by som riskoval a na pole nechcem ist keby policajti alebo ini zeleni sa zacali o mna zaujimat..ale okolo dediny neni revir az ak blizko tak skor “civili”:lol: alebo policajti…musim uz prist na zraz lebo uz sa z tych 10 Metrov zblaznim pomaly:)

            #12508
              @tibor76

              pod lesom na luke mozes,ak si ju netuningoval rychlo ju rozober 1.moze ti buchat piestovi srob 2.rozpada sa ti piest,ten plech je len bodovany.ak si ju netuningoval striela ti medzi 11-14 kolisavo, ked to vytunis,nebude ti kolisat tlak,dostanes to na vrchnu hranicu legalnosti do 15J.POLICAJT ti moze akurat velky prd. B) B)

              #12737
                @nestor-kea

                Zdravim vsetkych sniperov strelcov a hlavne (pre mna)radcov..:P
                takze precital som si cele toto vlakno a mam pocit ze tento model je celkom vydareny podla toho co sa tu pise ale hlavny dovod preco tu reagujem je ze nietori uz ju mate pekne dlho tak by ste mohli v zkratke zhrnut po uspesnom pouzivani jej neduhy a na co sidat pozor…. inak ak je fakt mozne to s tym papagajom na 50 m tak je to moc super :woohoo:
                a este jedna vec ak nie hammerli aku inu si vybrat tak do 200€ najlepsie uz aj s optikou…. co takto pre porovnanie gamo CFX alebo nieco podobne s pevnou hlavnou
                este som zabudol ako je to s nahradnymi dielmi….???

                #12738
                  @jerem555

                  ja ti predam moju a budeš vidieť sám

                  #12741
                    @nestor-kea

                    tak podla tohoto by som povedal ze uz sa jejchces zbavit :unsure:

                    #12746
                      @jerem555

                      ano, bo z nej už nestrielam

                      #12753
                        @nestor-kea

                        ale este stale som sa nedozvedel ci sa to za tie peniaze oplati alebo radsej ist do niecoho ineho

                        #12754
                          @jerem555

                          A my stále nevieme že na čo ju chceš….B)

                          #12755
                            @nestor-kea

                            na co strielat do zapaliek z 10m strielat potkanov na 20m prehanat susedove psy strielat po mackach ktore mi lozia do pivnice atd …proste na vsetko strielat na terc a mam doma staru slaviu 631prditko…!!! takze slavie nemusim neviem sice co s tym ma spolocne ze na co to chcem sportovy strelec so mna asi nebude jednoducho aby som ju mal doma a mohol strielat na vsetko a hlavne vela vela vela
                            a co tato…….??? http://www.detex.cz/norica-dream-hunter/

                            #12757
                            igi
                              @igi79

                              ale vzduchovky su pre zodpovednych uzivatelov od 18 rokov – asi budes musiet pockat… zatial mozes psy a macky strasit vodnou pistolkou

                              #12758
                                @nestor-kea

                                ano a preto mozem tu vzduchovku vlastnit uz 7 rokov …….!!!!!!!!!
                                este stale som asi nepochopil princip tohoto fora clovek chce informacie a zatial som sa nic nedozvedel ti ktori by mali pisat tak nepisu (ani sa nedivim) a ti ktori by sa vobec zapajat nemuseli su az prilis horlivy
                                darmo stara pravda : iniciativny blbec je horsi ako triedny nepriatel …….!!!!!!!!!

                                #12759
                                  @mr-juro

                                  ja som sa tiez vypitoval, aka je kade-tade, predtym ako som si ju objednal.
                                  Pindali na nu fakt iba ti, ktori ju nemali, a videli iba na obrazku a hadali sa ci je cinska.
                                  Vsetci co ju maju, su s nou spokojny, vcatne mna. Taktiez mi vsetci odporucili, ze za tie peniaze to je skvela kupa.

                                  Staci ak sa o nu budes dobre starat, dobre si ju nastrelis a budes ju poriadne nabijat.
                                  Uz sa mi raz stalo, aj kamosovi, aj tuto niekomu z fora ze sa zasekla dole ta nabijacia paka, ale to (mne) iba preto, ze som ju nedostatocne natiahol, ked som ju nabijal, nieco sa tam vzpriecilo a musel som ju este viac (surovo) potiahnut a potom stlacit poistku nabijaciu.
                                  Inak striela celkom v pohode na tych 50m, ako som pocul, sice ja som z takej dialky este neskusal, kedze v petrzke moc flekov neni (ak nechcem triafat psov).

                                  takze asi tak.
                                  Ja mozem doporucit.

                                  PS: myslim, ze na taky vek ako pises ze mas, by si mal mat viac rozumu ako strielat do ziveho…

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.