Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 286 až 300 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #12454
      @jerem555

      MyroLM napísal:

      ked ju mas vysobovanu z pazby, nemusis rozobrat spust, staci vybrat jazycek ktory drzi valec pri natiahnuti, to je ten uplne vzadu, je tam jedna pruzinka a oska a potom si ju postavis na “dno” to znamena hlavnou dolu, zoberies si nejaku tycku a kladivko, chytis za hlaven a pomaly vybijes kolik, ktory drzi dno o telo valca. ked to bude uz-uz vonku, potom staci uz len pritlacit, tycku vytienut a vyberies vsetko krasne vonku.

      2 billy, Miro písal postup rozobratia na prvej strane topicu 😉

      #12456
        @billy-igl

        Dakujem …. je nejako zoslabovana? asi nie vsak? ja ju mam asi tri dni a celkom sa mi paci je fajn…co tam chces upravovat?

        #12457
          @tibor76

          Zoslabovana nie je,to je mytus, ked ju rozoberes pochopis.Daj si vyrobit piestovi kruzok z ocele(prejdi si stranky dozadu)do toho tesnenie,skor nez to nahodis dokopi,zarovnaj celo na sustruhu,skontroluj suosovost diery a priemeru piesta,medzi kruzok a piest daj umelu(silonovu)podlozku,pri kompletovani si daj pozor ked budes davat piest do valca,mozes poskodit tesnenie,ked toto vsetko dodrzis dostanes z nej 13,9-15J(zalezi od gramaze streliva)205-230m/s.B) B) TO Billy.Igl-rozober a pochopis.:)Viac info najdes na http://www.vzduchovkari.sk:) 🙂

          #12458
            @mr-juro

            2 tibor76
            ty by si vedel spravit ten piestovy kruzok ocelovy aj s tesnenim presne?
            ja by som si to tam aj nahodil, ale nemam si kde dat spravit tieto veci.

            #12460
              @tibor76

              Kruzok aj s tesnenim mam este v zasobe ale bude na hov….. pokjal nedas piest do sustruhu a nezmeras suosovost diery s priemerom piestu a nezarovnas celo +nezavaris ten grc,ked tam mas ten silon a rozoberes to,pochopis.

              #12461
                @mr-juro

                cize ak nemam sustruh, tak mozem ist menit akurat ponozky?
                q8-/

                #12462
                  @tibor76

                  asi tak nejak,keby si to tam aj nahodil jak som spravyl aj ja, tak ti to valec zacne trhat ,ked nezarovnas celo,mas ho nakrivo preto tam seru silon aby vyrovnali nerovnost.Ja ju mam uz spravenu tak ze dalsie upravi uz nepotrebuje.Ked som ju kupil casom mi tlakovala kolisavo s vyskovim rozdielom na 60m az 5cm.Teraz drzi tlak perfektne.

                  #12463
                    @mr-juro

                    tak to musim uz iba cihat, ci nebude nejaka “hromadna opravovacka”, ze by som sa pridal.
                    ale diik za info.

                    #12466
                      @billy-igl

                      no ja som tiez o tom rozmyslal ale nemam kde by som to dal spravit….

                      #12477
                        @tibor76

                        Obaja keby ste blisie pri Banovciach tak by sa vam to spravilo za 10e.Nuz co uz.:dry:

                        #12479
                          @billy-igl

                          vies este to nieje aktualne ale keby som ta poprosil a poslal ti ju vedel by si mi to dat urobit?

                          #12480
                            @billy-igl

                            ps: ty mas aj chrono? bolo by fajn to zmerat pred a po nejakych par striel…

                            #12481
                              @tibor76

                              Ja mam predajnu (strelec)pri mne ,tam ma chrono,momentalne ho pozicial pri Topolcany takze ho tu nema,Jerem 555 ma skus jeho kontaktovat.So sustruhom ak chces mozem pomoct.:silly: :woohoo: :laugh:

                              #12492
                                @mr-juro

                                robil niekto na tejto vzduchovke aj PET tuning?

                                Ako som sa docital, v podstate sa iba pruzina vo vnutri valca za piestom obali zostrihnutou flasou (samozrejme nevzorovanou- rovnou) z malinovky aby pruzina nebuchala o steny valca cize sa trosku znizi hlucnost a zevraj aj kopanie…

                                Inak ak som sa niekde pomylil, alebo nieco napisal zle plz skusenejsi ma opravte.
                                rad sa poucim.

                                Cez vykend si ju idem ajtak rozoberat, lebo musim pomerat nejake veci a rovno si aj “nejaky sajrajt” z pruziny vymenim za vazelinu.
                                Ako odporucil Jerem555 na prvych strankach.

                                Diik za info.

                                #12494
                                  @icozv

                                  no neviem či je PETtunning na HHF nutný, myslím že to bolo spomýnané pri Sláviach kde struna drnčí poriadne.
                                  Aspon mne strunu absolutne nepočuť;)

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 286 až 300 (z celkového počtu 336 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.