Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu hammerli hunter force 900

  • This topic has 335 odpovedí, 34 hlasov, and was last updated 26.12.2017/14:12 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 271 až 285 (z celkového počtu 336 )
  • Autor
    Príspevky
  • #12269
      @hunter

      tak vcera mi prisla z merkurie zasielka so vzduchovkou. prvy dojem bol skvely, ale po cca 50-tich vystreloch mi zacala sama po uvolneni poistky spuste hned vystrelovat.:( nestava sa to stale, ale priblizne po kazdom 4-tom az 5-tom vystrele. teraz neviem ci to staci rozobrat, precistit a dobre poskladat alebo to musim hned davat reklamovat??? co by ste mi poradili???

      #12270
        @tomcat

        zalezi od tvojej zrucnosti…
        pokial mas dost casu cakat az to poriesia v merkurii tak reklamuj
        ak sa ale nebojis to rozobrat, spravis si to za hodinku sam… len sa samozrejme vystavujes tomu riziku, ze ak daco poskodis, asi to uz nevyreklamujes

        #12271
          @icozv

          Tak tomu nerozumiem, väčšina kto ju má z Merkurie, majú s nou nejaký problém, čo to tam rozoberajú a potom nevedia poriadne zložiť???
          Ja ju mám z Colosusu a zatial som nemal ziadny problém, iba taky čo som si sám spôsobil:blush:

          #12272
            @hunter

            asi sa do toho pustim sam. neviem ci by to pomohlo, keby ju opravoval clovek, co ju v merkurii skladal:) bude to len nieco uvolnene, lebo ked ju otacam z boka na bok, tak je pocut, ze tam nieco hrkoce. a ked budem postupovat podla navodu, tak by som nemal nic pokaslat.

            #12276
              @myrolm

              a natahujes to poriadne? ci len tak aby sa nepovedalo?

              #12286
                @hunter

                ked to nabijam??? no neviem ako by sa to malo natahovat, ale myslim, ze to natahujem tak normalne. moze to s tym nejako suvisiet??? a chcel by som sa este spytat, ci sa da nejako nastavit spust? lebo ta moja sa mi zda byt strasne jemna.

                #12291
                  @myrolm

                  spust sa nastavit neda, a natahuje sa to tak, aby to poriadne zacvaklo spust. to znamena uplne nadoraz az budes pocut cvaknutie.

                  #12297
                    @hunter

                    takto to robim. natahujem celkom na doraz az kym to poriadne necvakne. ale vsimol som si, ze posledne dni mi to uz nerobi, tak neviem no.

                    #12298

                    to hunter: keby sa Slávia 634 volala dajmetomu Slávia sniper delta force eliminator 1,8T-čo by si si kúpil? Hammerli alebo Sláviu, hmmmm??

                    #12299
                      @tibor76

                      HUNTER-PRIDI DO RS,POZRIEME,ZHODNOTIME,USUDIME,(ROZOBERIEME,OPRAVIME)POKECAME.:) 🙂

                      #12300

                      to tibor76: nevšimol som si, ze by si sa niekde seriozne zahlásil, alebo sa mýlim ????? teda dopisujem ťa, ok?

                      to all: kto ide na zraz a nenahlásil sa, nech tak bezodkladne urobí !

                      #12301
                        @tibor76

                        TO FERIN-MYROLM O MNE VIE A RISOPELI TIEZ.:woohoo:AK CHCES A BUDES TAK LASKAVI TAK DOPIS.:silly:

                        #12306
                          @hunter

                          to ferin: na nazve mi nezalezi. kupil som si ju preto, lebo som chcel nieco s pevnou hlavnou a pacil sa mi jej dizajn.

                          to tibor76: aj by som prisiel, ale nemam to az tak blizko a mam uz nieco na plane:(

                          #12310
                            @thomas32

                            NO hunter ako si povedal je to tym natahovanim…aj mne sa to stalo ze som napr. paku nevedel dostat naspat….ale Myro mi poradil a potom to islo..

                            #12451
                              @billy-igl

                              to: jerem555: ahoj chcem sa spytat ako mam postupovat pri rozobrati hhf900c ? nechcem rozoberat spust. mech. , chcem vidiet piest a strunu…dakujem nemas nejake foto? pisal si ze urobis… dik

                            Zobrazuje sa 15 príspevkov - 271 až 285 (z celkového počtu 336 )
                            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.